Skip to main content

Mürşid Demirören!

Demirören, Yıldırım’ın üç sene üst üste şampiyon olacağız sözünü “Bu çok tehlikeli bir açıklama. Fenerbahçe’nin henüz hocası ve transferleri belli değilken böyle bir açıklama yapılması düşündürücüdür. Ben de bu nedenle Beşiktaş’ın beş sene üst üste şampiyon olacağını söyledim” diye konuştu. Demirören, Futbol Federasyonu’nun Yıldırım’a bu sözleri nedeniyle soruşturma açması gerektiğini de kaydetti.

Dehaya bak! “3 sene şampiyon olacağız” tehlikeliymiş de, o yüzden “Asıl biz 5 sene olacağız” demiş. Bertaraf etmiş tehlikeyi. Harikuladeymişsin lan! Hep demişimdir, Demiören Türk futbolu için büyük bir lütuf bence. Bu pırlanta gibi kalbi, engin dehayı kaybetmemeli; birlik ve beraberliğe, hele hele bu eşsiz bilgeliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde ona biat etmeli, bağlılığımızı ifade etmeliyiz. Yol göster bize Demirören, mürşidimiz sensin!

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

4 thoughts to “Mürşid Demirören!”

  1. Hadi yeri gelmişken damgayı vuralım: Beşiktaş 11 puan öndeyken, Fenerbahçe Başkanı ortaya çıktı “Şampiyon olacağız” dedi. Dediğini de yaptı. 51 maçta bir kez yenilen Beşiktaş, 2003-2004 sezonunun ikinci yarısındaki 17 maçta 8 yenilgi ile dümdüz edildi. Beşiktaş’ın elinden şampiyonluk çatır çatır alındı.
    İşte o gün Türk futbolu öldürüldü.

    Bu da aynı markanın Kazım Kanat modeli.

  2. 500 kelime yazdım sildim bu adama laf söylemek için farkettim ki buna hiç birşey yazılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir