Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mürşid Demirören!

Demirören, Yıldırım’ın üç sene üst üste şampiyon olacağız sözünü “Bu çok tehlikeli bir açıklama. Fenerbahçe’nin henüz hocası ve transferleri belli değilken böyle bir açıklama yapılması düşündürücüdür. Ben de bu nedenle Beşiktaş’ın beş sene üst üste şampiyon olacağını söyledim” diye konuştu. Demirören, Futbol Federasyonu’nun Yıldırım’a bu sözleri nedeniyle soruşturma açması gerektiğini de kaydetti.

Dehaya bak! “3 sene şampiyon olacağız” tehlikeliymiş de, o yüzden “Asıl biz 5 sene olacağız” demiş. Bertaraf etmiş tehlikeyi. Harikuladeymişsin lan! Hep demişimdir, Demiören Türk futbolu için büyük bir lütuf bence. Bu pırlanta gibi kalbi, engin dehayı kaybetmemeli; birlik ve beraberliğe, hele hele bu eşsiz bilgeliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde ona biat etmeli, bağlılığımızı ifade etmeliyiz. Yol göster bize Demirören, mürşidimiz sensin!

4 Comments

 • mahmut
  Posted 07/08/2009 at 09:26

  Hadi yeri gelmişken damgayı vuralım: Beşiktaş 11 puan öndeyken, Fenerbahçe Başkanı ortaya çıktı “Şampiyon olacağız” dedi. Dediğini de yaptı. 51 maçta bir kez yenilen Beşiktaş, 2003-2004 sezonunun ikinci yarısındaki 17 maçta 8 yenilgi ile dümdüz edildi. Beşiktaş’ın elinden şampiyonluk çatır çatır alındı.
  İşte o gün Türk futbolu öldürüldü.

  Bu da aynı markanın Kazım Kanat modeli.

 • alfredo
  Posted 10/08/2009 at 10:44

  500 kelime yazdım sildim bu adama laf söylemek için farkettim ki buna hiç birşey yazılmaz

 • Sekhranikos
  Posted 11/08/2009 at 22:56

  zikir halkasını oluşturmaya başlayalım.

Leave a Comment