Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Verkaç yenilendi.

Yıllardan beri internet deryasında futbol adına iki kelam etme gayretinde olan, yol açan, yol gösteren başarılı futbol sitesi Verkaç yenilenmiş. “Tandemle alan daraltır, o biçim pres yapar” mottosu ile 9 yıldır yayında olan Verkaç sadece tasarımını değil, konseptini de değiştirmiş. Daha önceki yayın dönemlerinde içeriğini yazarların köşe yazısı tadında yazıları ile oluşturan (fasulyeden.com gibi) site, artık haber-yorum sitesi olarak yoluna devam etmekteymiş. Ben ezelden beri verkac.org adresi ile ulaştığımdan dolayı daha önce verkac.com alan adı var mıydı emin değilim, ancak şu an site verkac.com adresi üzerinden yayın yapıyor.

Bu durumu “Yıllardır yorum ağırlıklı içeriğiyle yayın yapan Verkaç, haber işine de elini atıyor. İnternet futbol haberciliğinde tecrübeli bir ekip, bundan sonra Verkaç için çalışacak.” açıklaması ile veren Verkaç’ın, sıradan copy-paste haber peşinde koşan bir site olmayacağı çok açık tabii ki. Ama onlar yine de aşağıdaki açıklamayı yaparak bu konunun altını özellikle çizmişler.

“Yıllardır içimizde ukdeydi, sonunda gerçeğe dönüştü. Yaklaşık 9 yıldır futbol yorumları sitesi olarak yayın yapan Verkaç, formatında ilk kez ciddi değişikliğe gidiyor. Bundan sonra bizden yalnızca yorum değil, haber de almaya başlayacaksınız.

İlk günden itibaren farkedeceğiniz gibi, Verkaç‘ta yalnızca her yerde çıkan sıradan haberleri okumayacaksınız. Çok sayıda özel ve araştırma içerikli haber de burada olacak. Ayrıca yabancı medyayı sürekli ve birçok dilden takip eden Verkaç ekibi, gerek dünya futbolu, gerekse de Türk futbolundaki yabancı isimlere ilişkin en taze haberleri herkesten önce ve kendine özgü diiyle ekranınıza getirecek.
Söylemeye gerek var mı; Verkaç‘ın köşeyazarları da, yıllardır yaptıkları gibi yorumlarını okurlarımızla paylaşmaya devam edecekler. Böylece hemen tamamı özel içerikten oluşan çok daha kapsamlı bir Verkaç‘a kavuşmuş olacaksınız.

Tandemle alan daraltan yorumlar ve o biçim pres yapan haberleriyle Yeni Verkaç‘a hoşgeldiniz!”

Bize de hayırlı olsun diyerek, yakından takip etmek düşer.

1 Comment

  • kayser
    Posted 16/10/2008 at 17:23

    verkac.org’a baktım az önce hala denizli beşiktaş’la anlaştı haberleri var. kaç gündür güncelememişler. yazık vallahi. kapatın siteyi, blog olayına geçin bari demek lazım 😀

Leave a Comment