Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ahh bir varmış, bir yokmuş…

Söylentiye göre FasulyedenKom dediğimiz ve ne olduğunu, hangi amaca hizmet ettiğini bir türlü bilemediğimiz, ona rağmen sevdiğimiz, hep sevdiğimiz, yek sevdiğimiz zımbırtının bu zor günlerinde elinden tutan süper kahraman ayarında bir “tosun” varmış. Şöyle ki, sitemiz hiç şaşılmayacak biçimde ekonomik krizlerle uğraşırken, topun sahibi dombili “aman ya ben mi kurtacam siteyi” diyerek kaçamak bir pas atmış Deniz Barış misali, yanlamasına, orta saha çizgisine paralel ve siteyi bilenler için söylüyorum, Altar tarafına bakan kanada doğru… Fiziki durumu kanatta oynamasına müsait olmamasına rağmen bu tosun kişilik de önce kontrol etmiş topu, şöyle bir 3-5 metre önüne düşecek şekilde dokunmuş ve fırtına gibi koşmaya başlamış. Böylece “ayın topun sahibi” olmuş Mart ayı için… Mayıs ayı için de iddialı imiş, kulislerde kimseye kaptırmayacağım topu diye fink atıyormuş.

Yani, söylenti böyle…

3 Comments

 • ATBS
  Posted 10/08/2008 at 20:43

  Kesene bereket tosunum. Ailemize yakışanda budur. Sıra ekşide.

 • tosun
  Posted 10/08/2008 at 20:44

  Mart ayi kesmedi beni, mayisa kadar nasil sabredebilirim onu dusunuyorum…

 • werdure
  Posted 10/08/2008 at 20:44

  Parayı birden bulunca akıllı bir yatırım yapması beklenemezdi zaten. Para insanı bozar sözü bir daha kanıtlanmış oldu. Satış görüşmeleri Türk filmi kıvamında geçmiş olmalı..
  -Bir zamanlar fakir ama gururlu bir tosun vardı, hani uyuzluk olsun diye ulvi denen mikropla uğraştırırdın beni hatırladın mı?

Leave a Comment