AKP kapatılmadı, Fethullah tavan yaptı

AKP kapatılmadı diye borsanın yukarı yönlü hareketini anlamak kolay, ama Fethullahçı şirketlerin kağıtlarının tavan yapmasını anlamak konusunda ciddi sıkıntılar yaşanabiliyor zaman zaman. Bu gibi sıkıntılar için biz “AKP ve Fettocu Sermaye ilişkisi” isimli kitabı öneriyoruz. Bu kitabı henüz yazan olmadı ama en iyi kitap henüz yazılmamış olan değil midir zaten? Bugün anladık ki en iyi hisse senedi de Fethullahçı sermayeye ait olandır, bunu böyle biliniz.

“Durmak yok, yola devam” mottosu ile gelsin ihaleler, gelsin krediler, gelsin teşvikler! Doymak bilmeyen gözünüzü endeks de doyurmaz ya; nasip, kısmet bu işler.

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

AKP kapatılmadı, Fethullah tavan yaptı” üzerine 6 yorumlar

 1. Fasik misin, cuntaci misin, demokrasi dusmani misin olm sen?

 2. Gelecek yeşil sermayede..hep beraber geçiş yapalım..Grup indirimi uygulanır belki.

 3. Kim gol atti anlamadim. Iki takimin oyunculari da seviniyor ama kalelerin ikisinde de topu goremiyorum. Yan hakem orta sahaya kosmus ama orta hakem ortalarda yok. Neyse mac devam ediyor, anlariz birazdan, anlamasak da olur, onumuzdeki maclara bakariz.

 4. Hiç anlamam bu para pul işlerinden, zaten anlasam arabam olurdu şimdiye kadar. Yalnız dolar yüksek değilken alınan dolarlar, kapatma davası ile başlayan krizle yükseldiği zaman da birileri iyi cukka yapmıştır gibime geliyor.

 5. Werdurem, Türkiye filan değil, dünyanın neresinde olursa olsun iktidar partisine dava açılırsa borsa düşer, dolar fırlar, kendi parası değer kaybeder. Parti bu davadan yırtınca da dolar düşer, para değer kazanır, borsa fırlar. Yani davanın en başında ve en sonunda gözlenen hareket doğal. Elbet birileri vurmuştur bu işten parayı, kim bilir?

  Ama benim dediğim başka birşey. Eğer AKP kapatılmadı diye fethullahçı şirketler borsadan da öte, olağanüstü artıyorsa, bunun tek anlamı şudur:

  AKP bitmediyse bu adamların da devri daha bitmedi, yiyecek çok ekmekleri var.

  Yesinler bakalım, kimlere yedirmedik ki…

 6. Senelerce Koç ve Sabancı iliğimizi kemiğimizi sömürüyordu , şimdi tokmakçılarımızın isimleri değişti. Biraz daha çoğaldılar ve muhafazakar görünüyorlar.

Yorumlar Kapalıdır.