Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

<art href= Tasarım Yarışması

“Sanat toplum için midir, sanat için midir onu bilmez. Bence benim içindir, sence de senin için olmalıdır.” cümlesiyle tam da 1 yıl kadar önce yayın hayatına başlayan <art href= hem 1. yaşını kutlamak, hem de “fikirleri gerçeğe dönüştürmek” adına bir tasarım yarışması için kolları sıvamış. Yarışmanın konusu Medyada Yasaklar ve Sansür olarak belirlenmiş.

12 Haziran Genel Seçimlerinin iddialı partilerinden birisi olan <art href= Parti yönetimi, tasarımcılardan klasik/sıkıcı seçim afişi şablonları unutmalarını ve vaatlerini en iyi anlatabilecek şekilde kendi tarzlarını ortaya koymalarını istiyor.

Yarışma jürisi ise Bigumigu kurucusu Aygül Pembecioğlu, OgilvyOne Worldwide İstanbul Yaratıcı Yönetmeni David Kalvo, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Ebru Baranseli, Yıldız Teknik Üniversitesi İnteraktif Medya Tasarımı Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Asım Evren Yantaç ve McCann Erickson İstanbul Sanat Yönetmeni ve Elmaaltshift.com kurucusu Fırat Yıldız‘dan oluşuyor.

Bizi bilen bilir. Mevzu <art href= ise eğer, target=”_blank”tan öteye gitmeyiz. Ama siz siz olun, ayrıntılar, detaylar, ödüller, falanlar ve filanlar için şurayı tıkırdatın bir zahmet.

2 Comments

 • dellez
  Posted 25/04/2011 at 20:08

  Takdir edersin ki, aşağıda dönen tivitler yaptığın sorgunun mantıksızlığı sebebiyle bizimle çok alakasız. Neden deacan, neden?

 • Post Author
  dea
  Posted 25/04/2011 at 20:16

  bişi deniyoz arkadaşım ya, az biraz özgür bırak yaratıcılığı ya, az biraz izin ver, az biraz kır zincirleri yaaa…

Leave a Comment