Skip to main content

Belediye Başkan Adayımız: Seyfi Solukal

Yerel seçimlerde desteklediğimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Seyfi Solukal. Belediyeciliği kavşak yapmakla sınırlamayan, Youtube’u açtırma vizyonuna sahip, her eve metro projesinin beyni Solukal’a sevgi anatemalı kampanyasında başarılar diliyoruz. Kalpli fotoğrafına ise bittik. Sadece fotoğrafa bile oy verebiliriz!

 • Zayıflama merkezleri açılacak: Tüm hemşehrilerim, her semtte açacağımız zayıflama merkezleri ile sağlıklı yaşama kavuşacak.
 • Minübüsler sadece durakta duracak: Yollar kısmi felçten kurtulacak, trafikteki keşmekeşe düzen gelecek.
 • Yotube’yi açtıracağım: DNS işkencesi sona erecek. Tüm hemşehrilerim internet’e filtresiz, özgürce girebilecek.
 • Taksiler gece de gündüz açacak: Abi gündüz açar mısın devri kapanacak. Vatandaş taksimetrede yazacak miktardan korkmayacak, günün her saati rahatça taksiye binecek.
 • Musluktan su içmeyi özledik: Susayan vatandaş, ağzını musluğa dayayıp, kana kana su içebilecek. Arsenik karışmıştır, zehirlenirim kaygıları son bulacak!
 • Trafik, trajik olmayacak: Yapacağım düzenlemelerle trafiğe nefes aldıracağım. İsteyen istediği yere hem yer altından hem yer üstünden kolayca gidebilecek.
 • Metro her mahalleye ulaşacak!: Raylar belli bir ideolojik kesimin boyunduruğundan kurtulacak. Gelişmişliğin simgesi metro, kapınıza kadar gelecek!
 • Küresel ısınma bizi teğet geçecek: Ne kuraklık kalacak, ne sel, ne de felaket… Küresel ısınmayı önleyeceğim; Ben oldukça barajlar dolu, toprak verimli, çocuklar sağlıklı ve neşeli olacak. Ben seçileceğim, küresel ısınma bitecek!

Seyfi Solukal kampanya sitesi

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

6 thoughts to “Belediye Başkan Adayımız: Seyfi Solukal”

 1. adanalı olup abdurrahman boztaş’a oy vermek vardı.
  en son hamam videosunu da gördükten sonra, imreniyorum adanalılara.

 2. resimdeki fontun türkçe karakter desteği olmamasına, ğ harfinin diğer fonttan bağımsız durmasına da dikkat çekmek istiyorum. belki bir mesaj yatıyordur altında, bilemiyorum.

 3. sitedeki sayaç da kolpa bu arada, artmıyor hiç, yeni farkettim…

 4. Greenpeace’in viral reklamıymış bizim Solukal. Gerçi viral olduğuna dair duyumlarımız olmuştu ama, on numara sahiden. Geçenlerde konuşma yaaprken duman kaplıyordu her yeri, öksüre öksüre bitiriyordu konuşmayı. Bakın her yer duman oldu “soluk almak zor” gibisinden birşeyler söylüyordu. Şimdi taşlar yerine oturuyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir