Skip to main content

Bobiler’de Lailacılar Fasulyeden’de La ilahe İllallahçılar

Evet, şayet Allah’ın selameti üzerimize olursa bu oylamadan alnımızın akıyla çıkacağımızı düşünüyorum. Niye? Çünkü İslam’ın bütün şartlarını yerine getiren, bununla yetinmeyip kıçıkırık bir oylama için diğer dinlerin de şartlarını yerine getiren gözleri dönmüş bir topluluğuz. Oylama bittikten sonra keşiş olarak hayatımızı geçirebiliriz.

Ickisitesi.com, alkoledoyamadim.cjb.net gibi sitelerle ilişki içindeyiz. Bir üyemiz ordan sipariş verdiğinde admin hemen bizim mümine işaret çakıyor. Yediklerimize dikkat eder olduk; brownie’de cheesecake’te bile helal kesim arıyoruz, zemzem suyunda marka seçiyoruz. En büyük rakibimiz olan bobilere kimlerin oy verdiğini de çok iyi biliyoruz. Ip’lerini, youtube’a hangi dns’ten girdiklerini, oynadıklarını oyunların cracklerini çözdük. Velhasıl-ı kelam dersimize iyi çalıştık, geçemesek bile çıkışta hocayı dövmek üzere dahkedeki arkadaşları kiraladık. Blog ödülleri sitesine de iki çift lafımız var, geri dönüşüm kutularından FasulyedenKom oyları çıkmasın lütfen. Kalbinizi kırarız.

Son paragrafı da kendimize ayırdım. Bu sene ödülü alamazsak, seneye konsepti değiştirip en tirişka kategoriden gireriz; yine de o kupaya talip oluruz. Pis, çirkin, 3 güne 1 banyo yapan insanlarız. Karışmayız.

Fasulyeden’e oy verin!

8 thoughts to “Bobiler’de Lailacılar Fasulyeden’de La ilahe İllallahçılar”

  1. ben oyumu attım. panel başında sahip çıkın oylara, takip edin 🙂

  2. Bobiler’e oy veren bobiler’e makara konusu olsun e mi?!
    Endüstriyel mizaha hayır!

  3. bu oylama isi iyi oldu lan, dea’ya eglence cikti 🙂

  4. seçime dinsel istismar karıştırma var burda. Oysa Tevrat der ki, dinsel istismar yapmayacaksın.

  5. şu blog alemindeki tek “la ilahe illallah” etiketli yazı değilse adam değilim araştırılsın 😀

  6. Bülent Uygun’la ilgili bir şey araştırırken karşıma bu yazı çıktı lan 🙂 11 Nisan 2009’da askerde olduğumdan haberim yoktu mevzudan, iyi güldüm. Bilhassa yazının etiketlerine ahaha…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir