Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cleveland vs. Göztepe SSK

“Açtım ellerimi dedim ki ‘Ya rabbi, bu nerede olursa iyi olur. Sen bana doğru ve hayırlı yolu göster ve beni oraya yönelt’ diye dua ettim. Bakan’a dedim ki ‘Benim içime Amerika’da Cleveland yazıyor, önce Rabbime sonra oraya gidersek’ dedim ve ‘peki’ dedi yolculuk böyle başladı” dedi.

Bildiğiniz ya da şimdi öğrendiğiniz gibi Hakan Sert kardeşimiz talihsiz bir kaza geçirdi. Ahsen Hanım ve very speacial kocasına Cleveland’ı gösteren rab, kardeşimize göstere göstere Göztepe SSK Hastanesi’ni gösterdi. Göztepe SSK da göstere göstere “yauvv, sabaha birşeyciğin kalmaz” diye eciş bücüş bir tomografi gösterdi. Neticede, ailesi septik insanlar çıktı da, yolları Acıbadem Hastanesi’ne düştü. Sabaha birşeyciğin kalmaz denen SSK’ya inat, Hakan yoğun bakımdan daha bu sabah çıkabildi.

Şimdi soru şu: İslami elitin rabbi ile bizim rabbimiz farklı mı anasını satayım? Çıka çıka, çok affedersiniz sikindirik SSK mı çıkacak hep bize? Bu nasıl bir rab ki, sevdiği kullarının yolu hep Amerikalardan, ecnebi, münafık memleketlerden geçiyor? Fethullahımız’ı, Kemal Abi’mizi, başbakanımızın çocuklarını filan bizlerden ayrı kılıyor?

Merak edenlere, Hakan’ımız, sert’imiz iyi durumda. Bugün odaya alındı. Hafızası da, havsalası da yerinde maşallah… SSK’ye inat, yaşasın hayat!


Geçmiş olsun kardeşim. Çok korkuttun…

23 Comments

 • Altar
  Posted 06/03/2009 at 16:58

  Ulan Hakan bi çık hayırlısı ile…

 • canoğlan
  Posted 06/03/2009 at 16:58

  bugün sabah muhabbet etmişler bizimkiler, gülüşmüşler hatta. iyi haberler geliyor çok şükür. ssk göztepe dedi ama kozyatağı acıbadem oldu, sorgulanmalı.

 • aga
  Posted 06/03/2009 at 20:11

  yogun bakim falan diyor lan, haberim yoktu. sert yapma boyle seyler.

 • Post Author
  dea
  Posted 06/03/2009 at 23:31

  Abi direkten döndük de, henüz farkında değiliz.
  Ama Hakan iyi şimdi çok şükür. Baygın baygın bakıyor ama, olur o kadar 🙂

 • werdure
  Posted 06/03/2009 at 23:35

  Buraya gelip kaset olayının aslını açıklamasını bekliyorum. Çok kötü zan altında kaldım. 🙂 Geçmiş olsun hepimize.

 • neozepron
  Posted 07/03/2009 at 00:29

  Reşat gibi, ben gibi, iki gün üst üste ev arkadaşını bile zor gören insanları ortaya çıkarttın az da olsa sosyallik kattın. kınıyorum seni Hakan 🙂
  Clevland Boston’u yener 🙂 2 verin

 • Baris
  Posted 07/03/2009 at 01:44

  Bu sabah çıktım yanına biraz konuştuk da “Odam çok rahat Lig Tv bile var akşam Gs maçını izlerim.” dedi kendisi ve annesinden hemen kontra geldi: “Ben sana bir daha maç yok demedim mi?” 🙂

  Atlattı çok şükür.

 • Canarino
  Posted 07/03/2009 at 06:06

  Buyuk gecmis olsun.

 • ozan
  Posted 07/03/2009 at 17:19

  Bugün çıkarttık Hakan’ı. Hepimize büyük geçmiş olsun.

 • canoglan
  Posted 08/03/2009 at 11:32

  Bestesi de hazır 🙂

 • neozepron
  Posted 08/03/2009 at 23:46

  bestesi hazır derken, besteden kasıt ssk,acıbadem ve clevland hastanelerini kapsayan kasetlerle son bulan beste miydi 🙂 bence gayet başarılı 🙂

 • canoglan
  Posted 09/03/2009 at 09:35

  ilk gün ilk gece
  ssk hastahanesi (x2)
  doktor dedi ki
  hakan’ın kafa çok iyi (x2)

  üç gün üç gece
  acıbadem hastanesi (x2)
  muamele iyi
  ama fatura kol gibi (x2)

  rabbim dedi ki
  cleveland hastanesi (x2)
  allah göstermesin
  kemal’in kasetlerini (x2)

  melodi: pinhani-haftanın günleri

 • alfredo
  Posted 09/03/2009 at 11:12

  Geçmiş olsun hakan kardeşimize yeni haberim oldu. Neyseki yeni oldu kötü haberin hemen arkasından iyi olduğunu görmek beklemekten daha iyi…

 • werdure
  Posted 10/03/2009 at 01:31

  canoğlan ;

  1-) Haftanın günleri diye şarkı yok lan. Haftanın sonu olması o?
  2-) Benim kasetlere sarmışsın da. Hayvanlı porno kasedini izleteğim millete nasipse.

 • aga
  Posted 10/03/2009 at 01:49

  bagimsiz gozlemciden yorumlar:

  1. pinhani neymis lan, yeni mi cikti?
  2. werdure hakli sanirim, youtube’da aradim haftanin gunleri diye bir sarki bulamadim.
  3. sozleri pinhani – haftanin sonu sarkisina senkronladim ama pek tutturamadim, sanirim “ilk gün ilk gece, ssk hastahanesi” kismi komple iki kere soyleniyor, sadece ssk hastanesini 2 kez soyleyince olmadi.
  4. kemalin kasetleri kismi olmamis, daha dogrusu “allah gostermesin kemal’in kasetlerini” kismini anlamadim, kanimca allah gostermesin deyimi hatali kullanilmis.

 • chuck
  Posted 10/03/2009 at 01:54

  http://www.youtube.com/watch?v=vfhjddRhozc

  aha $uradan hazir bestesi yapilmi$ melodiye ula$abilirmi$siniz. yutub dedi.

 • canoğlan
  Posted 10/03/2009 at 09:51

  1. pinhani, cağaloğlu anadolu kökenli bir grup. var 1-2 senedir.
  2. haftanın sonuymuş la harbi şarkının adı.
  3. besteye bok atmayalım, kalabalık tarafından söylendi ve senkron tutturuldu 🙂 evet komple 2 kez söyleniyor beyitler.
  4. kemal’in kasetlerini kısmını hakansert buraya gelince kendi açıklasın, derin bir anlamı olduğunu düşünüyoruz 🙂 üçüncü kıtada “cleveland hastaHAnesi” olucak bu arada.

 • Post Author
  dea
  Posted 10/03/2009 at 10:30

  Ben oturtamadım hala söz ve melodiyi. Yani aslında oturttum ama TRT çocuk korosu gibi oldu. Canoğlan’dan öyle bir beste çıkmaz bence, daha başka bişi olmalı…

 • neozepron
  Posted 10/03/2009 at 11:18

  Yok valla gayet oturttum. Zaten dinlemiştim de Pazar günü zor olmadı oturtmak 🙂 Ama Beton’lu kısmın atlanıldığını düşünüyorum 🙂
  Pinhani iyi hoş grup valla 🙂 dinleriz kendilerini. Kavak Yelleri dizisiyle daha çok tanındılar

 • Post Author
  dea
  Posted 10/03/2009 at 11:23

  Yılların punkına Pinhani diyor, Kavak yelleri diyor ya…

 • sert
  Posted 10/03/2009 at 14:52

  ve sonunda bilgisayar başına oturcak kıvama geldim:) Öncelikle herkese çok teşekkür etmem gerekiyor iyi dileklerinden dolayı. Biraz süreci anlatayım isterseniz, kafa ve kulak aldığı darbeden dolayı bi sorun yarattı, allahtan doktorların korktuğu gerçekleşmedi dün gittiğim kontrolde de tehlikenin devam ettiğini ama ihtimalin iyice azaldığını söylediler. Bu sebepten bi ay boyunca dışarı çıkmam yasak beyin reset atabilir ve her şeyi unutabilmişim, saat başı bi avuç dolusu ilaç alıyorum, sigara miktarı günde 4 5 tane indirdiler ilk aylar için, 3 ay boyunca alkol yasak. Ama tabiki bunlara çok şükür yine de, ucuz atlattığımızın birer göstergesi.

  Diğer yandan bu iyileşme sürecinde yanımda sizin gibi insanların olması ise gerçekten büyük şanstı, burdaki insanların hayatımdaki önemini bir kez daha anladım. Her şey için onlarca teşekkürler. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum, şu an tek sorunum baş ağrısı bazen dayanılmaz noktalara geliyor ama onun dışında sorun olarak söyliyebileceğim bi şey yok neyse ki, bi de çok fazla uyuma sorunum var ki ben bunu sorun olarak bile görmüyorum:) her boş bulduğum an uykuya dalabiliyorum.

  Olay anı ve sonrası ile ilgili hiçbi şey hatırlamadığımdan o dönem için bi şey diyemicem, son hatırladığım kare canoğlanın üstündeki pitbulldu, film ondan sonra koptu bende:) kaset olayından bahsetmek gerekirse gerçekten hiçbi fikrim yok:) hayatımda tanıdığım tek bir kemal var ve kasetle uzaktan yakından bi alakası yok:) ama sanırım bunun nedeni de aramızdaki siyasi ortaklıktan kaynaklıdır. Seçimler yakın çıkar onun kokusu yakında:)

 • dea
  Posted 10/03/2009 at 15:46

  Doktorlar TKP’yi de yasakladı di mi Hakan?

  * * *

  Hoşgeldin tekrar, çok geçmiş olsun kardeşim. Aman dikkat et kendine. Sigarayı komple bırak bence. Alkolü sen bilirsin tabii de, üsturuplu içme konusunda biraz yontulman lazım 🙂

  Kaset olayında adı geçen Kemal, Kemal Kılıçdaroğlu olabilir mi? Şantaj mı yapıyorsunuz lan gül gibi adama 🙂

 • Ceyhun Alyeşil
  Posted 02/05/2009 at 20:57

  Kendilerini türk hekimlerine emanet edemiyorlar tabi… teknoloji, bilim hep o taraflarda var ya… neden bizde yok araştırmazlar ancak uçağa binip gitmeyi bilirler. yinede hastalanan herkese geçmiş olsun diyelim.

Leave a Comment