Skip to main content

Deivid de Souza ne demektir?


Deivid de Souza hırs demektir, estetik demektir… Zeka demek, şut demek, gol demektir. Deivid de Souza ilk sezonunda ıslıklandığı kurtlar sofrası Fenerbahçe’de herkesin, öyle böyle değil, cümbür cemaat herkesin ayakta alkışladığı kişi olmak demektir. Muhteşem geçirdiği bir sezonun ardından, daha ilk idmanda ayağının kırılması, sakatlığın şokunu daha atlatamadan annesinin vefat etmesi, sağlık durumundan ötürü annesinin cenazesine gidememek, ama 5-6 ay denilen sakatlık sürecini deli gibi çalışarak 3 aya kısaltmak, çıktığı ilk maçta gol atarak göz yaşlarına boğulmak demektir. Deivid de Souza naiflik demektir, ağlamak, ağlatmak, gülmek, güldürmek, deliler gibi eğlendirmek demektir. Deivid de Souza neşe demektir arkadaş; çoşku demektir. Inter’e, CSKA’ya, Sevilla’ya, Chelsea’ye attığı gollerin efsane olması demektir. Kısacası Deivid de Souza Portekizce umut demektir.

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

7 thoughts to “Deivid de Souza ne demektir?”

  1. deivid de souza, portekizce “bu sene de olmadı belki olur seneye” demektir.

  2. ualn hic sevmezdim resmen dot etti herif. kaleyi gorunce atiyor, dayanamiyor. yalniz yine de sag kanat alinmasi taraftariyim, bu konudaki fikirlerimi degistirmedim.

  3. Sezon sonunda 3. yılı doldurduğu için Türk yapalım onu demektir..

  4. deivid de souza aga yı bile şaşırtan demektir artık atom daha rahat parçalanabilir ha bir de deivid de souza demek “ümitin çocuğunun babası demek”

  5. Deivid’in kalitesini bir kenara koyuyorum, tartışılır ama bize özlediğimiz, istediğimiz mücadeleci, hırslı, formasını sırılsıklam eden futbolcu izleme keyfini yaşattığı için seviyorum kendisini. En son ne zaman gol attığında ağlayan bir futbolcu gördünüz hatırlıyor musunuz?
    Kötü olan, bu adam bile 2-3 maç kötü oynasın başlanır yine ıslıklanmaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir