Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fasulyeden Tahmin Yarışması Heyecanı Sürüyor

“Futbol 22 kişinin 90 dakika boyunca oynadığı ve keyfinin FasulyedenKom semalarında sürüldüğü bir oyundur” demiş Lineker. “Almanların kazanıp kazanmaması ile ilgilenmiyorum.” diye eklemiş.

Tahmin yarışması’nın 3. gününde, ilk 2 güne bir göz atalım:

Polonya – Yunanistan maçının 1-1 biteceğin doğru tahmin eden 6 kişi; ismail, zajebiscie, Avci, serbian, mucek ve lentini 13 puanı cebine koyarken; bir diğer 6 kişi de (Aga, Altar, sircet, yeet, erk, sedat) maçın berabere biteceğini doğru bilerek 6 puanı aldılar. Benim de aralarında bulunduğum diğerleri ise 1 ila 0 puan arasında değişen eblek puanlarla yetinmek zorunda kaldı.

İlk günün ikinci maçında Rusya Çekler’i 4-1 gibi bir skorla yenince skoru doğru bilen kimse çıkmadı. Rusların kazanacağını doğru tahmin eden 16 kişi 6 ila 5 arasında değişen şekilde hatırı sayılır puanları yazdırdılar hanelerine.

İkinci günün ilk maçında Hollanda ile Danimarka karşı karşıya gelirken bir kişi hariç herkes Hollanda galibiyetinden son derece emindi. Maç 1-0 Danimarka’nın üstünlüğü ile bitince herkes yatıyor; 2-1 Danimarka kazanır diyen Serbian 6 puanı alıyordu.

Ve ikinci günün ikinci maçında Almanya – Portekiz karşı karşıya geliyordu. Bahisler, bol gollü bir maç olacağı fikriyatıyla yazılıyor, maçın favorisi Almanya gösteriliyordu. Ysmatur ve serbian 1-0 ile 13 puanı alırken, tam 31 kişi kazananı doğru bildiği için 6 ila 5 arasında değişen puanları hanesine yazdırdı.

Gelelim bugünün maçlarına…

Bugün, saat 19:00’da İspanya ile İtalya karşılaşırken, saat 21:45 maçında ise İrlanda ile Hırvatistan karşı karşıya geliyor.
Tahminlerini henüz kaydetmemiş olanlar varsa ellerini çabuk tutsunlar.

Akşam görüşmek üzere, esen kalınız…

[euro-2012-predictor kickoff=1 group=1]

Leave a Comment