Google’dan kıyak: Fasulyeden Abonelik

Google’dan çocuklar vardı geçen evde, tanırsınız belki, Larry Page ile Sergey Brin… “Abi napabiliriz sizin site için?” dediler. “Olm google aramalarından abuk sabuk ziyaretçi göndermeyin yeter” dedim. “Haa bir de bu aralar Hadise, düm tek filan arayan olursa bize gelsin, hitimiz artsın.” “Hay hay…” dediler, Larry açtı laptopunu, iki satır kod yazdı, “tamamdır abi” dedi. Ben de gitsinler de Lost izleyeyim diye “tamam işte, hadi yeter” dedim. Ama Sergey bir dal sigara daha otlandı benim paketten. “Abi, istersen sizin okurların e-posta adreslerini toplayalım, sonra siteye yazılan yazıları her gün e-posta adreslerine yollayalım. Hep sürekli takipçiniz olurlar, ilgi artar filan” dedi. Larry de “hay aklınla bin yaşa kanka” dedi, bu sefer FasulyedenKom’a iki satır kod yazdı. “Lan” dedim “sen bizim sitenin şifrelerini nerden biliyorsun?” Hiç oralı olmadı kerhaneci Larry. “Tüm interneti aldınız, doymadınız Allahsızlar” dedim, güldü gevrek gevrek.

Sonra uyanmışım, hayırdır inşallah diye kaşınırken aklıma geldi. Feedburner hesabı vardı bizim, ama kullanmıyorduk pek. Zaten onu da Google satın almıştı. Neyse efendim, sağ üst köşeye bir kutucuk koyduk. E-posta adresinizi yazıyorsunuz, her gün Fasulyeden yazılamaları e-posta kutunuza geliyor. Sonra günlerden birgün, site kapanınca, e-posta adreslerinize enlarge your penis diye spam göndermeye başlıyoruz, paraya para demiyoruz, penis diyoruz. Öyle işte… Abone olun ordan, güzel şeyler bunlar…

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

Google’dan kıyak: Fasulyeden Abonelik” üzerine 4 yorumlar

  1. Merhaba, Eğer yanlışlıkla yapmadıysan FasulyedenKom bünyesinde seyirten yazıların e-posta adresine gelmesini istiyorsun. Tabii bunun bir bedeli olacak. Bu bedeli ödemeye aşağıdaki linke tıklayarak başlamaya ne dersin?

  2. Bu cümleden sonra aşağıdaki linki tıklamış mıyımdır sence? 🙂

  3. oha niye tıklamadın lan, sanki kredi kartını boşaltıcaz. alıcağımız 50-60 bişi… nereye vermiyorsun ki?

Yorumlar Kapalıdır.