Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gözler hep seni arar Şanlı Göztepe

Çocuklarımıza, torunlarımıza vazgeçmediğimizi gösterebilirsek ve onlara da vazgeçmemeyi öğretebilirsek ne mutlu bizlere, yoksa sokayım ligine de kümesine de… Arkamız sağlam gelsin, Göztepe tribünleri bitmesin, 20-30 yıl sonra bile her gittiğimiz şehirde özel önlem alınsın, stadlar sadece biz geliyoruz diye dolsun bunlar bize yeter…

Yoksa biz, falanca teknik direktörü alırsanız sizi ligten düşürürüz diye gelen telefonları da duyduk, şu maçta olay çıkartırsanız ceza veririz size diye gelen telefonları da…

Taraftarlık bu ülkede sadece vazgeçmemektir, savaşmaktır. Namus dediğimiz olgulara gerekirse besteyle, gerekirse pankartla atkıyla, gerekirse kavgayla sahip çıkmaktır.

Biz bu ülkede sadece taraftarlık ne gerektirirse onu yapabiliriz ki kralını yapıyoruz. Fazlasını medya yöneticileri, valilikler, belediyeler ve emniyetler yapar. Onlar kim isterse o çıkar kim isterse o düşer… Beğenmezlerse sana ceza verdirtirler… Baktılar işler kötü gidiyo bi deplasmanda saldırırlar, ceza alırsın. Karşı tribünde adam ölür, senin 3 maç sahan kapatılır. Başkasının 3-5 kuruşla atlattığı cezalar sana 3-5 maç saha kapatma olarak gelir.

Boşverin duygu sömürüsünü de efendiliği de, dostumuzu da düşmanımızı da iyi biliyoruz. And olsun ki, eğer bir gün olurda geri dönersek kimlerle ne hesap kesilceğini çok çok iyi biliyoruz. Ama olurda dönemezsek, bizler görevlerimizi yapmanın verdiği gurur ve onurla bayrağı kardeşlerimize vermekten keyif duyucaz.

Allah herkesin yolunu açık etsin…

~ gk!com’dan

2 Comments

Leave a Comment