Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hayatım Futbol geri döndü

Mart 2005’te sanal hayatımıza en orta yerinden giren “Hayatım Futbol” sanal dergisi peşpeşe çıkardığı 3 sayının ardından kayıplara karışmıştı.. Dergiyi hazırlayan ekip, futbolun ölü sezonu olan yaz sezonunda tatil yaptılar haklı sebebler duvarına yaslanarak.. Ama biz tüketicilerin tadı damağında kalmışken aylarca gelmeyen yeni sayı “yalan mı oldular acaba” dememize yol açtı.. Nihayet utandırdılar bizleri.. Ekim sayısı ile tekrar hayatımızın tam orta yerinde “Hayatım Futbol”.. Hayatınız Futbolsa, tadı damağınızda kalasıca..

* * *

Kaldığımız yerden,

Uzun süre kapıları kilitli gözüken dergimiz bu sürede aslında hep amacı olan basılı olma yolunda çeşitli mesafeler kaydetme çabasındaydı. Maalesef çabalarımızdan şu an için olumlu sonuç alamadık ve en azından internetteki varlığımızı sürdürmeye devam etmek için bu aydan itibaren tekrar dönüyoruz.

Başta da dediğimiz gibi kaldığımız yerden devam etmek niyetindeyiz. Sizlerden uzak kaldığımız süre içerisinde hazırladığımız içeriklerden bazıları da bu ay dergimizde yer alıyor.

Kapak konumuz şu sıralar bizi en çok heyecanlandıran durum olan Milli Takımımızın Almanya macerası. Bu konuda bir farklı bakış yazısı ve ümit milli takım antrenörümüzle yapılan röportajı bulabileceksiniz. Bunun yanında Peru’daki şampiyonada dördüncü olan U17 Milli takımımızın hikayesini de sayfalarımızda görebilirsiniz.

Müziğin futbolla içiçe olduğu noktaya da derin bir inceleme yapıyoruz. Türkiye’de yayınlanmış futbol 45’liklerini ve dünyadaki futbol şarkılarıyla ilgili araştırma da sayfalarımızda. Son 20 yılda akıllarda kalan 10 hakem hatası bölümümüzde de çok konuşulan bu olayları hatırlatma niyetindeyiz.

Gelecek aylarda tekrar sizlerle olmak dileğiyle..

İletişim: editor@hayatimfutbol.com

Leave a Comment