Skip to main content

Hobi olarak gene yap…

Hayır, ben sana top oynama demiyorum ki; hobi olarak gene oyna. Ne bileyim, Bursa’da otomobil fabrikasında düzenli bir işe gir, Tofaş olur, Renault olur; Cuma günleri şeflerle filan halı sahada oynayın işte… Hatta bak ne diyeceğim; düzenli hale getirin, her Cuma 10-11 abone olun kardeşim. Ne güzel işte, ter at, koş, vur, düş, kalk…

Ama yapma abicim, milyon tane seveni, üzüleni, güleni, ağlayanı, eşref saatini ona göre ayarlayanı olan bir takımda forvet oynayacam diye tutturma, yapma, inat etme…

Nohut’un da dediği gibi bir de şu tavernacı sakallarını kes…

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

9 thoughts to “Hobi olarak gene yap…”

  1. Sana değil, seni bu takıma alıp getirene sövüyorum. Bir de seni o kadroya sokana…

  2. Halı sahada şeflerle oynasa bir hafta çağırırlar iki hafta çağırırlar bunu. 3. hafta adamın canına tak eder yeter lan diye.

  3. Halı saha parasıda vermesin ben vericem. Tüm halı saha masraflarını ben karşılıyorum yeterki siktirsin gitsin

  4. guiza, bana halısahada bi gol atsın ben bırakırım futbolu….

  5. Yılmaz Vural Fenerbahçe nin başına geçsin. Bu Guiza nın kaçırdığı her saçma golden sonra ağzını burnunu kırsın. Ondan sonra 1000 yıl Fenerin başında kalsın sorun değil.

  6. Kezman’a “are you player?” diyen adamların, Güiza’ya ne demesi lazım? Zor bir soru.

  7. Bunlar uzerlerine giydikleri cubuklu formanın ne oldugunu bilmiyorlar. Bunları alanlar, bunları oynatanlar ve tüm bu çarkı idare edenler o SARI LACİVERT ÇUBUKLU formanın ne demek oldugunu bilmiyorlar. Ve bu endsutriyel duzenin meydana getirdigi “kendini taraftar” sanan ancak musteri bile olamayanlarda o formanın degerini bilemiyorlar. Cubuklu forma icin uzulmeyen, aglamayan, onun sahalarda surunecek hale gelmesinden rahatsız olmayanlar gidip formanin icindeki olumlu bedenlere sahip cikip agliyorlar. Gerizekalilar toplulugu=Aziz Yildirim tipi musteri seyirci… Bu duzene Guiza az, yanina Sergio ve Van Basten Cevdet lazim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir