Skip to main content

Kaptan(!) Emre

Fenerbahçe’nin karar alma mekanizmaları, “Değerler” denen bütüne can simidi gibi sarılmış insanların manen canını acıtan işleri o kadar çok yapıyorlar ki her yazdığımız mükerrer oluyor artık.

6 ay önce, bu transfer gerçekleştiğinde, “Emre Belözoğlu Fenerbahçe’de. Bu rezilliği de gördük sonunda” yazmıştık. Zirve yaptığımızı sanmıştık. Meğerse tırmanmaya daha yeni başlıyormuşuz o gün.

Bir Fenerbahçe Kaptanı. Tarih bunu da yazsın ama onu yazan tarih, bir daha karşımıza çıkmasın.

Bu listeden sonra fazla yoruma gerek yok aslında. Listeye bakınca, bilhassa son senelerde “Fenerbahce Kaptanlığı ve O” denince asla ve kat’a akla gelmeyecek isim(ler) bulmak mümkün olsa da hiç bir zaman dün akşamki gibi “Fenerbahçe’ye hakarette” bu kadar ısrar etmiş bir insana takılmamıştı o pazuband.

10 thoughts to “Kaptan(!) Emre”

 1. Bundan 5-6 sene sonra Sabri’yi Fenerbahçe Kaptanı olarak görürsek hiç de sürpriz olmaz.

  Şu anda Asr-ı Fener’in galası var. Bir tarih anlatılıyor. Gel gör ki o tarih çoktan ayaklar altına alınmış. İnsanın içi cız ediyor…

 2. Arkadasim daha gecen hafta (!) isaretini yasaklamadim mi? Tosun sahidimdir yasakladim. Hayir bir de uzerine basligi da Canarino abiye ihale etmissin. Ben de seni tosuna havale ederim, sonra ne olur ben bile kestiremiyorum.

 3. Ozan abinin bahsettigi kitap 2500 euro diyor yahu, bunun altin kaplamasiz 30-40 liralik versiyonu cikmiyor mu? Cikmiyorsa igor’a haber salalim Ali Koc’tan bir haftaligina istesin fotokopi cektiririz. Fotokopiyi de belese getiririz zaten, o isin uzmani hazir.

 4. Aga; Kim 2500 avro verip alıp çoğalttırır o kitabı. Zaten sayılı sayıda çıkmış. Alacak insan kitlesi belli. E-book çıksa razıyım ben. 🙂

 5. fotokopisini ayarlıcam ben rahat olun =)

  son sayfasında kabak gibi resmim var yahu. Olmadı toparlıcam 2500 avro alıcam, fasulyedene hediye edicem :p

 6. 5 milyon euro yapıyor, tamamı satılırsa…
  ohaaa fenerbahçeeeee!

 7. yönetimin taraftara emre’yi benimsetme politikaları,kocaman kocaman resimleri felanda asılmış stada altan tanrıkulu bahsediyordu dün akşam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir