Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Korkun!


Allah’tan da korkmazsınız ya, allah gibi korkun Tekel İşçileri’nden… Korkun kurduğunuz bu rant, bu talan, bu peşkeş iktidarına zeval gelecek diye… Korkun hakkını çaldıklarınız, bir gün Tekel İşçileri gibi karşınıza dikilecek, hesap soracak diye… Salın üstlerine üniformalı piyonlarınızı… Eksik kalmasın, tutuşturun ellerine biber gazını, portakal gazını… Vursun copunu erkek, kadın, genç, yaşlı demeden… Durdurun otobüsleri, kimliklere bakın tek tek… Teröriste yapamadıklarınızı işçiye, emekçiye uygulayın hadi… Siz değil misiniz anlı, şanlı, son Osmanlı, demokrasi yıldızı?! Ama yooook! Yüzünüze tükürecekler çok az kaldı!!!

3 Comments

 • Arif
  Posted 05/04/2010 at 22:32

  Çok iyi belirtmişsin be üstad. İşçilere ölümün reva görüldüğü bir ülkede, yaşıyoruz yaşamasına da; ölürcesine. Kendini fasulyeden sayan o iktidar ve yanlılarına karşı kocaman bir nesil yetişiyor, haberleri ola. Evet evet, yüz bulabilirseniz bize de bir tükürüklük yer ayırın demek istiyorum.

 • dellez
  Posted 07/04/2010 at 15:01
 • dellez
  Posted 02/06/2010 at 08:49

  Tekel’in Unkapanı’ndaki binası (bilmeyenler için söyleyelim, 5 katlı ve belki AKM’den daha büyük bir bina) Maliye Bakanlığı tarafından adını hatırlamadığım bir şirkete 49 yıllığınaaylık 6900 liraya” kiralandı.

  Aylık 6900 lira…

  Ay lav yu A.k partisi…

Leave a Comment