Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sidikli

Artık her an sidikli lakabını alabilirim: Evime gitmeden önce uygun olduğum yerde tuvalete gidiyorum çünkü kapıda altıma yapabilirim. Kapımın açılması fasılasız 5.5 dakika sürüyor. Deli gibi gürültülü. Otomatik süresi yetmiyor. Evime ikinci hırsız girdi ve ben normal kapıdan bağımsız yeni 1 kapı ve 2 anahtar daha edindim. (Deniz Akkaya Haklılığı: Evime gitmek istiyorum, çişimi yapmak istiyorum.)

Toplam 5 anahtarla evime girilebiliyor. 6.cısını da almaya üşendim. Asma kilit yapacakmışım. Polisler öyle dedi de. Ama ya tuvalete gitmeyi unutursam?

Evimden çalınanlar: 11 günlük dvd player: taksitle almıştım satıcının gazına gelerek. i-pod: şarkıları başka bir şeye aktarmadan almış, en çok da buna bozuldum. 15 adet diabet çorabı: onları ablamın firması üretiyordu aynı zamanda mantar ve kokuya da iyi geliyor, onları giy de bundan sonra ayakların rahat etsin bari. En maddi de buydu. çalışmayan cep telefonu: Atmaya elim ermiyormuş anlaşılan Hasar duygusal anlamda sağlam yani. Beni en çok bozan dolaplardaki tüm eşyaları yerlere atarak araması: bütün havlular diğer mevsime ait kıyafetler, eski doktor kayıtları, dedemin adıma açtırdığı banka hesap cüzdanı-ki yirmi küsur yıl öncesine ait ve dedemden kalan tek hatıra-,vs… İçeri girdin de niye yere atıyorsun bunları a çocuk? O kadar çok çamaşır yıkıyoruz ki arkandan, kesin küresel ısınmaya ve çevre kirliliğine ciddi bir katkımız oluyordur o kadar deterjan ve elektrikle. Bundan sonra bu kişilere yönelik olarak kapıya galoş-bone-eldiven asacağım. Yanına da bir not: Girmeden önce lütfen yandaki eşyaları giyiniz, dağıtacağınız eşyaları yere atmayın, lütfen uygun bir yere dökün diye.

Etrafta Cmuk’tan avukatlık yaptığımı bilenler için için gülüyor. Buna adi bakkalım Birsen de dahil. Gerçi o yüzüme karşı dalgasını geçti ilk şoktan sonra. Kendisi de zannedersem 4 defa soyuldu. Anlatamadım şu Cmuk olayını, ona yanıyorum.

Leave a Comment