Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maçta niye 5 yedik?

10 Comments

 • mesa
  Posted 22/10/2008 at 17:13

  geçen sene şampiyonlar liginde yarı finale çıkmaya bu kadar yaklaşan takım fenerbahçe miydi? bir takım 5 ayda nasıl bu hale gelebilir ya? bunun futbol terimleriyle izahı yok sanırım.

 • omento
  Posted 22/10/2008 at 17:21

  gelir gelir başında aziz yıldırım gibi aklına eseni yapan,klübü malı gibi gören,borç-alacak kavramıyla transfer yapan,gs şamp’lukları sonrası çıldıran,bi başkan’ın varsa çok kolay bu hale getirmek.örnekte olduğu gibi.

 • agartha
  Posted 22/10/2008 at 19:19

  bana göre geçen seneki başarının temeli takımın sayıca çok brezilyalıların zico’ya bakışlarıydı. hepsi allah gibi bakıyordu zico’ya -ki oralarda pele ile kıyaslayanı çoktur kendisini-

  sen zico’yu yürüye yürüye şampiyon olamadı diye gönderip huysuz bir ihtiyar getirirsen alabileceğin budur. aziz’in uykuları kaçıyordur inşallah, rahat yüzü göremesin, karabasanlar bassın…

 • dea
  Posted 22/10/2008 at 19:22
 • igor
  Posted 22/10/2008 at 19:31

  Diyetini istiyorum artık bu olanların. 14 Mayıs 2006’nın da diyetini…

  Egolar yüzünden, kişisel hırslar yüzünden ne hâle geldik. Kulübü bu seviyeye getirdin tamam ama yeter artık tıkama şu kulübün önünü. Yoksa tesadüf kalacak geçen seneki başarı, kendi silahınla vurulacaksın.

 • Neozepron
  Posted 22/10/2008 at 21:56

  Esasında o kadar kötü değiliz. Zaten kadromuz kötüydü. Bu kadronun bu sistemin hakkını veriyoruz. Orta sahanın göbeğinde oynayıp ileri-geri oynayacak kim var. Selçuk-MALdonado yanyana oynadı kiev’de bir pozisyonumuz var mı? Dünya’da çift forvet oynayan hiç bir takım iki tane açıkta adam bırakmazlar. Sanmıyorum bu cehalet içine girebilsinler. Ama kimse de Selçuk-MALdonado gibi sağına soluna oynayacak kadar içeriyi kapayamayacak kadar kötü ön libero değildir. Eğer Alex-Semih-Guiza üçlüsünden vazgeçmeyeceksek(bence hata olur) bunların ardında ileri geri destek veren kesici 3 ön libero almalıyız. bkz(Milan-Gattuso-Pirlo-Seedorf(Ambrossini-Emerson-Flamini)- Man U-Carrick-Scholes-Hargreaves)
  Biz de bir Kemal vardı. Yetersizdi o da. Ama en azından MALdonado’dan daha fazla iş yapardı. O yüzden kadro bu. Bundan fazlasını yapan çıkar elbet. Ama çok da birşey beklememek gerek…

 • agartha
  Posted 22/10/2008 at 23:07

  birde şu var tabi, guiza’nın defansa gelip top kapmaya çalışması, sonra takım arkadaşlarına, sağa, sola, tribünlere garip surat ifadesiyle bakması, tribünlerin de hemen gaza gelip guizzaaaa guizaaa diye ortalığı inletmeleri, gereksiz efor sarfeden guiza’nın karşı karşıya pozisyonalarda başarısız olması, falan, filan…

 • Aga
  Posted 22/10/2008 at 23:27

  melodi?

 • dea
  Posted 23/10/2008 at 00:24

  ahh tabii sen bilmiyorsun bu reklamı 🙂

  şu videodaki melodi ile, aynen yazıdaki sözlerin olduğu bir süper lig reklamı var. aradım ama bulamadım nette…

 • werdure
  Posted 23/10/2008 at 08:55

  Ntv Rıdvan’ın yorumlarından önce gösterirdi bu reklamı ama salı günü sanırım hiç göstermediler. Manidar olmaması açısından.

  Guzia çözdü bizim ülkeyi tribünlere oynamayı hemen öğrendi. Karşı karşıya kaçırdığı golleri millet ona yedirmez miydi yoksa?

  Ayrıca bu reklamın Osman versiyonunu daha çok beğeniyorum, Haydar versiyonuna tebessümle bakıyorum.

Leave a Comment