Skip to main content

Sonunda bitti

Hazırlıkları çok önceden, kendisi ancak Cumartesi öğle saatlerinde başlayan taşıma işlemini, Pazar günü hava kararmadan sonlandırdık nihayet. Şimdi de tüm dns güncellemelerinin gerçekleştiğini ummaktan başka yapacak birşey kalmadı. Birçok uygulamanın yeniden kurulması gerektiği için sağda, solda hata, eksik, aksaklık olması çok normal. Misal yazıların hangi yazarlar tarafından yazıldığını pek idrak edemedi yeni server. SS kuralı kapsamında eğitimlere devam ediyoruz. Siz bu veya buna benzer bir durumla karşılaşırsanız, bana bildirmekten çekinmeyin. Tekrar hoşgeldiniz.

Önemli: http://www.fasulyeden.com/mecmua şeklinde link verenler ya da bookmark ekleyenler http://www.fasulyeden.com olarak düzeltebilirlerse şahane olur, şöbiyet olur.
Daha da önemli: Veritabanı aktarımı sırasında kullanıcıların nickname sahaları ile ilgili bir sıkıntı oldu. Profil sayfasından nicknamelerinizi kontrol edin.

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

6 thoughts to “Sonunda bitti”

 1. Dea, fasulyeden.com Rss’e tıklayınca çalışmıyor 🙂 çalışıyorsa bana farklı çalışıyormuş izlenimi veriyor 🙂

 2. – site üstündeki rss linklerini güncelledim.
  – yurdun kimi kesimlerinde dns güncellemesi hala tamamlanmamış…

 3. Hayırlı, uğurlu olsun. =)

  Gerekli düzeltmeleri yaptık =)

  Ellerine sağlık dea =)

 4. Eee noldu şimdi server değişti lost falan mı yayınlıcaz? youporn a rakip mi olcaz? Nedir olayımız?

 5. Ya hakikaten, ben öyle bir kaptırdım ki server taşıma işine, sanırsın bambaşka bir hayat başlayacak site için. Yok tabi öyle birşey, teknik olarak daha güçlü tabii de, gözle görülür, elle tutulur bir değişiklik yok. Ee ne oldu ki, neresi değişti diye gezinmeyin ortada.

 6. geçmiş olsun. ben de cin çıkacak kuş çıkacak sandım ama sonradan gerçkle yüzleşince ferahladım. buraların agalarına zorluk çıkarmayacak bir sistem olduysa ne ala.

  Ateşli sohbet kızı esmer olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir