Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sonunda bitti

Hazırlıkları çok önceden, kendisi ancak Cumartesi öğle saatlerinde başlayan taşıma işlemini, Pazar günü hava kararmadan sonlandırdık nihayet. Şimdi de tüm dns güncellemelerinin gerçekleştiğini ummaktan başka yapacak birşey kalmadı. Birçok uygulamanın yeniden kurulması gerektiği için sağda, solda hata, eksik, aksaklık olması çok normal. Misal yazıların hangi yazarlar tarafından yazıldığını pek idrak edemedi yeni server. SS kuralı kapsamında eğitimlere devam ediyoruz. Siz bu veya buna benzer bir durumla karşılaşırsanız, bana bildirmekten çekinmeyin. Tekrar hoşgeldiniz.

Önemli: http://www.fasulyeden.com/mecmua şeklinde link verenler ya da bookmark ekleyenler http://www.fasulyeden.com olarak düzeltebilirlerse şahane olur, şöbiyet olur.
Daha da önemli: Veritabanı aktarımı sırasında kullanıcıların nickname sahaları ile ilgili bir sıkıntı oldu. Profil sayfasından nicknamelerinizi kontrol edin.

6 Comments

 • neozepron
  Posted 22/02/2009 at 22:22

  Dea, fasulyeden.com Rss’e tıklayınca çalışmıyor 🙂 çalışıyorsa bana farklı çalışıyormuş izlenimi veriyor 🙂

 • Post Author
  dea
  Posted 22/02/2009 at 22:24

  – site üstündeki rss linklerini güncelledim.
  – yurdun kimi kesimlerinde dns güncellemesi hala tamamlanmamış…

 • yildirim
  Posted 22/02/2009 at 22:56

  Hayırlı, uğurlu olsun. =)

  Gerekli düzeltmeleri yaptık =)

  Ellerine sağlık dea =)

 • werdure
  Posted 23/02/2009 at 01:19

  Eee noldu şimdi server değişti lost falan mı yayınlıcaz? youporn a rakip mi olcaz? Nedir olayımız?

 • Post Author
  dea
  Posted 23/02/2009 at 08:12

  Ya hakikaten, ben öyle bir kaptırdım ki server taşıma işine, sanırsın bambaşka bir hayat başlayacak site için. Yok tabi öyle birşey, teknik olarak daha güçlü tabii de, gözle görülür, elle tutulur bir değişiklik yok. Ee ne oldu ki, neresi değişti diye gezinmeyin ortada.

 • NYG
  Posted 23/02/2009 at 12:49

  geçmiş olsun. ben de cin çıkacak kuş çıkacak sandım ama sonradan gerçkle yüzleşince ferahladım. buraların agalarına zorluk çıkarmayacak bir sistem olduysa ne ala.

  Ateşli sohbet kızı esmer olsun 🙂

Leave a Comment