Skip to main content

Ve Dünya Kupası Finali!

32 ülke ile başlayan Dünya Kupası heyecanımız, oynanan 62 maçın ardından finale çıkan iki takımın belirlenmesi ile son düzlüğe girerken, şanlı Arjantin ile büyük Almanya’nın kapışacağı final maçına kilitlenmiş durumdayız. Tabii arada bahtsız Hollanda ile yer ile yeksan Brezilya’nın oynayacağı 3’lük maçımız da var.

Yine tahminleri geç almış olanın utancını yaşarken, konuyu şuanda sıralamada kendisine ilk 5’te yer bulmuş yarışmacılarımıza getirip sıyrılmak isterim:

Birinci sırada 309 puanla superc, ikinci sırada 296 puanla meto, onları üçüncü sıradan takip eden 294 puanlı ismail, 283 puanlı nikosmahlas ve 283 puanı bulunan fenerkut kalan 2 maçta alınabilecek 26 puan için kıran kırana yarışacaklar.

Tabii ilk 5’e giremeyip, birincilik şansını kaçıranların da almak isteyeceği bir 26 puan var ortada.

Kısa keselim, herkese bol şans dilerim. Şu mübarek Ramazan gününde herkesin şeytanının bol olmasını temenni ederim. Buyrun dünya kupası finali tahminlerinizi alalım:

[world-cup-predictor kickoff=true predict_penalties=0 stage=13]

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

15 thoughts to “Ve Dünya Kupası Finali!”

 1. Kupa da kirli oyunlar dönüyor! Hollanda-Brezilya tahminim girilmemiş gözüküyor. Bu ateş üfleyerek sönmez.

 2. aha bir de mucek çıktı başımıza… bi’ bitmediniz olm ya 🙂

 3. Müçek haklı..benim de 2-2 gibi her ne kadar basiretsiz de olsa tahminim gözükmüyor Hol-Bre maçı için..

 4. daha maçın başlamasın var tahmin giremiyoruz. 2-1 arjantin alır. buraya yazayım da ona göre puanımı verirsin artık dea bey

 5. girilmiş abi tahminin, sıkıntı yok.

  düğmeye mi basıldı, noldu anlamadım ki 🙂

 6. katılan herkese teşekkürler.

  kazananlar dm’den adreslerini gönderirse hediyelerini evlerine kamyonetle getireceğiz.

 7. Dünya Kupası günlerine keyif katan yarışma için ben de sevgili site yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim.

  Her bir katılımcıyı ayrı ayrı tebrik ederken bilhassa ilk 5’te yer alan 3 BeyazFanilalıya dikkat çekmek istiyorum. Betondan ve futboldan çok iyi anlayan sayın Aziz Yıldırıma paralel olarak holiganlıktan olduğu kadar futboldan da anladığımızı göstermiş bulunuyoruz. Çok kıymetli İsmail abimiz ve Mucek kardeşimizi de özel olarak tebrik etmeden geçemeyeceğim tabii ki.

  Ev adresi yerine bir arkadaşın Çatalca’daki ikametgahını iletmek isterim kamyonetle gelecek olan at hediyesi için.

  Teşekkürlerimle,
  Celal aka superc.

 8. runner-up olarak birinci superc’yi tebrik eder, bf olarak bir bölgeyi daha ele geçirmenin gururuyla yarışmayı düzenleyen ağalarımıza teşekkür ederiz.

 9. benim için uluslararası turnuvaların en güzel yanlarından birisi #fasulyedentahmin . her ne kadar geçen turnuvadan kazandığım atım hala bana ulaşamamış olsa da, yapım da emeği geçen herkese teşekkür eder, tüm katılımcılarla birlikte şampiyon superc’yi özel olarak tebrik ederim.
  ps: sallasana sallasana mendilini, kurtarsana nikosmahlas….

 10. Yalnız bu Fasulyeden içindeki paralel beyaz fanilalıların vesayetçi tahakkümlerine artık bir dur deme zamanı geldi. Ben inlerine girelim derim…

 11. Beyaz Fanilalıların inlerine girmek herkese nasip olmaz. Fanilalı olmak bir ayrıcalıktır. Hem ayrıca fanilalıların bir ini yok ayı mıyız biz? Mansiyon ödülüm nerede dea kişisi? Turnuva öncesi arayıp hangi beden giydiğimi sorduğunu da unutmadım.

 12. whats up geçmişine baksan yeter,çok uzakta değil:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir