Yılın en iyi topluluk blogu değilsek, neyiz?

Yılın en iyi topluluk blogu muyuz, bilmiyoruz; ancak eğer öyleysek bunu duymak bizim de hakkımız. Yıllarca bu gerçeği bizden saklayanlara bir özür şansı doğdu: Blog Ödülleri oylaması. Bu sene ikincisi yapılacak olan Blog Ödülleri organizasyonuna FasulyedenKom olarak Topluluk Blogları kategorisinde aday olarak katılmış vaziyetteyiz. Kayıt kısmı tamam, şimdi de ödül alırken yapacağımız konuşma üzerinde çalışıyoruz. Ya kürsüden, ya da döner bıçaklarıyla töreni basarken, kısmet…

Bilen bilir de, bilmeyen koskocaman bir kitle için tekrar etmekte fayda var. Önce fanzin, yemeyince webzin, hükmü kalmayınca da bloga dönen bu cendereyi Temmuz 2004’te kurduk. 2004 yılından bugüne kadar hiçbir zaman övgü delisi, ilgi manyağı olmadığımız gibi, bunu sağlamaya yönelik pazarlama faaliyetleri içinde de yer almadık.

Reklam geliri kaygımız olmadı. Siteye hiçbir gün bile reklam koymadık. Lügatimizde reklam kelimesinin karşısı boş durduğu için hit kaygısı da yaşamadık. Hit çekmek için saçma sapan manipülasyonlar denemedik. “Aman Hadise çok popüler bu aralar, dur Hadise ile ilgili iki yazı gireyim google bana aksın” diyen, adsense reklam geliri tablosuna bakmaktan şaşı olmuş ve gayet rahat bir ifadeyle özgür, bağımsız olduğunu çığıranlardan olmadık, olamadık, belki olsak çocuklarımızın yüzüne bakamazdık.

Yıllardır tasarım ve uygulama konusunda evrim sürecinden geçerken, sitenin rengini, yazı tipini, logosunu, mottosunu ne kadar değiştirmiş olsak da, değişmeyen tek şey, varolma sebebimizdi: Yazmak!

Durmadan, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan; suya sabuna da dokunmadan değil ha, bazen en gergin, bazen en en ukala, bazen en bilgiç halimizle, bazen neşe, bazen keder içinde binlerce ahkam kesmekti niyetimiz. “Susmak İhanettir” düsturu ile, yergi yazmadan duramayan bu yaramaz çocuklar şimdi “en iyi topluluk sitesi biz olabilir miyiz?” sorusunun cevabını arıyorlar.

Nasıl oy kullanacaksınız? Hiç zor değil.

Özetlemek gerekirse: Şu adresten dalın içeri, kayıt işlemini yapıverin, e-posta kutunuza gelen onay linkine tıklayın, oyunuzu kullanın. Bitti.

Anlamadın mı? Çok mu hızlı oldu? O zaman aşağıdaki görselleri incele:

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

BÖ2009 Fasulyeden

Kayıt işleminizi tamamladıysanız, oy vermek için;

TIKLAYINIZ!

http://2009.blogodulleri.com/blog/fasulyedenkom

FasulyedenKom
Yılın ya en iyi, ya da en gergin topluluk blogu

FasulyedenKom

dea tarafından yayınlandı

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

“Yılın en iyi topluluk blogu değilsek, neyiz?” için 114 yanıt

 1. google’dan hit aksın diye okurlara para vererek yazdırdığınız “erotik” yorumları unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. arada hadise kelimesi geçirerek çaktırmadan altyapı da hazırlanmış, yemezler.

  TRT
  Tırt Radyo Televizyon

 2. Oy verirsen beleşe link takası da yaparız Zajebiscie 🙂 Bak iyi düşün, PR’miz 7 olcak, hitimiz 50000 tekile ulaşacak. Reklam alanı 250/aylık…

 3. Oyum sana lan Des. Seviyorsun spot ışıklarını napacan işteeee…

 4. Ha evet, neden katıldığımız sorusu önemli. Neticede FasulyedenKom gayet dışarıya kapalı, konservatif bir site. Ama katılma nedenimizi site eşrafına yine alışıldık kapalı devre biçimde izah edeceğiz.

  Hani yıllardır burayı okuyanların, “vay be boyalı basın mı oldunuz olm” tepkisi vermeden önce, mümkünse bir alo demesini rica ederim 🙂

  Görünen sebep olarak da, yazıda da belirttiğim gibi, şunu söylebilirim;

  Yılın en iyi topluluk sitesi miyiz, değil miyiz, bilmiyoruz; ancak eğer öyleysek bunu duymak bizim de hakkımız.

  🙂

 5. Lafı dolandırma ödülü söyle 🙂 Bu arada kayıt olamıyoruz, oy veremiyoruz bu siteye. Bir yanlış olmasın.

 6. Oylama 11 Nisan’da başlayacak verdur. Ödül, mödül yok arkadaşım. Olsa yedirirler mi bize, mafyası var…

 7. 500 tane sponsor var ve ödül yok mu? Canları sağolsun. Belki kalemtraş falan verirler lan en afillisinden. Bu tür görsellerin farklı sekmelerde açılamamasına uyuz olduğumu ayrıca belirtmek isterim.

 8. Ödülü almaya Ulvi gitsin. Ben daha prezentabıl birini bilmiyorum aramızda. Ya da biliyorum ama söylemiyorum. Bilemiyorum.

 9. Sponsorların ufak hediye paketleri olacak sanırım werdur, emin değilim açıkcası. Maddi hazlardan arının arkadaşım, manevi hazler peşinde koşun birazcık!

  Barış abi, farklı bir konsept düşünüyorum. Şöyle ki, ben kürsüde olacağım, kalabalığı oyalarken boğazdan tekneyle Ulvi gelecek, elinde meşaleler. Doğa’yı da paraşütle atacağız yukardan. Onda da sis filan. Altar da kokteylde garson olacak, koççummm bir bira daha buraya dediğin an damlayacak elinde birayla…

 10. Bu konseptin önünde saygıyla eğiliyorum. Bunların yanında, Fatih’e de bir görev verilmesinden yanayım.

 11. değil sitenin tüm içeriğini, değil şu haberin postunu, sadece şu yorumları okusalar bile en azından bir mansiyon verirler.

 12. Mansiyon gibi bir şey olursa, o ödülü kırıp, jüriye saldırmayan bizden değildir. Ya hep, ya hiç. Ben o jüriyle çalışmam arkadaş! 🙂

 13. Geçen sene verilen ödüller şunlarmış:


  Kategori birincileri:

  Windows Vista Ultimate – Microsoft
  Kitap seti ve Digital Age aboneliği – MediaCat
  Kitap Seti – Kurumsal Haberler
  Troya Bileti – Vestel

  Kategori ikincileri:
  Windows Vista Ultimate – Microsoft
  Kitap Seti – Kurumsal Haberler
  Troya Bileti – Vestel

  Kategori üçüncüleri:
  Windows Vista Ultimate – Microsoft
  Kitap Seti – Kurumsal Haberler
  Troya Bileti – Vestel

 14. Oylama Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece, tam 00:00’da başlıyor. Gazamız mübarek ola!

 15. Windows vista mi? Yarismaya girmenize gerek yok, ben size daha iyi isletim sistemi hediye edeyim.

 16. arkadaşlar birincilik ödülü bir hafta her şey dahil tatil.

 17. Götürmeyeceksen bir otobüs biz niye oy kullanıyoruz. Kazancımı hala çözemedim. Bugün yerel seçimlerde kendimi 1 milyara satmamış kişiyim

 18. Bak hala bir maddiyat, hala bir çıkar ya… Nasıl bir toplulukmuşuz arkadaşım biz ya 🙂

 19. Arkadaşlar oylama başladı. Bir iyi haber, bir de kötü haberim var.

  Kötü haber bobiler.org da adaymış 🙁
  İyi haber ise, onları yeneceğiz 🙂

  Önce aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olun. Geçerli bir mail adresi yazmayı unutmayın, zira onay maili gelecek.
  http://2009.blogodulleri.com/kayit

  Ardından ise Kategoriler sayfasının altındaki Topluluk Bloglarına girerek, listede FasulyedenKom’a oy verin:
  http://2009.blogodulleri.com/kategori/12

  Haydi bakalım.

 20. Fatihim, düşündüğün şeye bak. Biliyorsun “Tarihte yarılmamış ve yarılmayan cephe yoktur”. Bu minvalde, gerekirse tatil mekanına “Kapı Şekli” yapabiliriz. Blogun imtiyaz sahibi de yol verdikten sonra…

 21. Barış abi, sizin uçan hollandalı da adaymış, kitleleri yığalım 🙂

 22. Bir an orası da bizim kategoride adaymış sandım. “BÖ, kardeşi kardeşe mı kırdırıyor?” dedim ama değilmiş meğersem 🙂

  Her ne kadar oraya yazsam da “benim meskenim fasulyedendir, fasulyeden…” Sinerjimizi (hastayım bu olguya) yalnızca buraya yönlendirelim.

  Tabii ben F.D.’yi yine de bir tehdit edeyim görünce. “Hollanda’yı bastırma bize. Ver blogda şeklimizi” diyeyim. Gerekirse inkar ederim sonra… 🙂

 23. geri dönüşüm kutuları’ndan fasulyeden oyları çıkarsa, bozuşuruz !!

 24. 15/150 gibi bir oranımız var şuanda. Takdir edersiniz ki, %10’a tekabül ediyor. Geçen sene kazanan yaklaşık %19 civarında oy almıştı yanılmıyorsam. Fena gitmiyor oylar. Bobiler’e rağmen ben ümitliyim 🙂

 25. Oyunu bobiler’e atan, kendini de çuvala koyup Sarayburnu’ndan atsın. Bostancıbaşı! 🙂

 26. Nasıl oy kullanılacağını görsel olarak anlattım. Gerçi kolaylık olsun diye yaptım ama, sanki daha bir karışık oldu hahah

 27. Pazarlığa açığız Ağam, Hollandalı 40 oy getirme sözü verdi. Papazın çayırı ne diyor bu duruma :p

 28. lan konu basindan beri ne maddiyatcisiniz diyen adama bak 🙂
  simdi ne yalan soyleyeyim ben oy toplasam en fazla 15 tane toplarim, dutchman bloga yazi koysa fasulyedeni destekliyoruz diye en az 40 oy gelir hakikaten.
  iyi olan kazansin derim ama millet yanlis anlar bobilere oy yagdirir bu sefer hehehe. fenerbahceli olan kazansin diyerek demagojiye gireyim bari. tosun degerlendirsin bence spor bloglarini, hak edeni o belirlesin. bir de canarino abinin kendi blogu olsa birak onune tas koymayi onu destekleyerek cekilirdim ama flying dutchman’da cok az yaziyor valla.

 29. Flying konusunda şaka yaptım yahu, oy pazarlığı filan ne işimiz olur. Hem olsa bunu neden afişe edelim di mi? Ama hakikaten olsa ne güzel olurmuş, haha.

  Ben oyumu Papazın Çayırı’na vermiştim zaten. Flying Dutchman favori o kategoride. Fenerli kardeşlerimiz de dereceye girsin benim niyetim. Ha onlar da bizi görürse off off offf diyorum 🙂

  Ağa, 15 oy, güzelmiş, kastıralım ona 🙂

 30. haha saka yaptim lan zaten ne oy pazarligi. 15 oya kastiririm tabii lan seni mi kiracam.

 31. Kimse çıtlatmıyor ki “Papazın Çayırı” da aday diye. Reşat’ın başarılı seçim çalışması sonucu, sanki tek kategori varmış gibi motive olmuşum, başka bir şey görmemiş gözüm 🙂 Erkan bloga yorum girmese ve sonra gelip burayı okumasak öğrenemeyecektik. Öğrendik, gereğini yaptık.

  Papazın Çayırı
  Since binsekizyüzdoksandokuz
  İsteyene koruz.

  Çirkinleşmeden duramadım 🙂

 32. http://skfb.blogspot.com ile de destek çağrısı yapılmış. Yemin ediyorum, en kral Fasulyedenci bu kadar çaba harcamamıştır. Hem de tamamen gönülden, rica minnet değil. Müteşekkirim abi sana.

  Di mi dellez? Sen ne düşünüyorsun?

 33. 3 gündür herhangi bir şey yazmamışız. Aman yarıştan çekildiğimiz, yenilgiyi kabul ettiğimiz filan düşünülmesin 🙂 Sessiz ve derinden çalışmalarımız sürüyor.

  Dün Bursa’da mitingdeydim, bugün Kütahya mitinginde halka seslendim. Çok coşkulu bir kalabalık vardı. Yarın Afyon’a geçiyorum. Halkımızla el ele, gönül gönüle kazanacağız inşallah seçimleri.

  Not: Beyaz eşya alım ihalesi yapacağız. Yok aklınıza kötü şeyler gelmesin, öyle bir ihtiyaç hasıl oldu. İhale teklif formlarını dea[bir binek hayvanı]fasulyeden.com’a yönlendirin bir zahmet.

 34. size oy verenlerden olduguma göre kislik 3 kilo kömürümü, buzdolabimi, camasir makinemi,klimami ve 3 urma bilezigimi sonradan olsada isterim haberiniz ola.. bu isler böyle artik..büyüklerimiz bunu ögretiyor..

 35. Dea hani geçen teknik bir talebim olmuştu da 20 oy karşılığında yaparım demiştin. Heh işte o 20 oy tamam. 🙂

 36. Fahrettin Kerim “The Mini Mini Valimiz, Ne Olacak Halimiz” Gökay, İsmet Paşa’ya “İşte Paşam, İstanbul” demiş de sandıktan “Hoppala yarim yaz geldi, Payitaht’a demokratlar geldi” müjdesi (!) çıkmış ya. O hesap olmayalım mitinglerde dea.

  Elimizde yeteri kadar çirkin kadro varken, diğer bloglardan birilerini kaldırm… pardon, lehimize çekilmeye ikna etmek gerekiyordu diye düşünüyorum. Neyse… 2010’da daha organize geleceğiz.

 37. Dea hani fenerbasket demişsin ya. O tamamdır. Msnde 200 küsur kişiye reklam tamam. Hala benim server eski mi?

 38. @hatchipu: 3 kilo kömür mü? Bu mu yani? Almanya’dan Türkiye’ye ithal edeceğimiz sunni kömür ihalesini sana veriyorum. Sen Fasulyedencisin, büyük düşün!

  @Barış: Oy pusulularının fotoğrafı yok mu arkadaşım? Her 20 oy diyene elimde tuzla koşsaydım, ne olurdu halim?

  @Canarino: Mitinglerde kavurma-pilav dağıttık. Pilavın arasında çeyrek altın karıştırdık. AKP’nin çamaşır makinası dağıttığı yerlerde rezistansları kireçlenmesin diye Calgonit dağıttık. Yanlış olmaz 🙂

  @neozepron: Fenerbasket’te spam mesajlara başlayalım. Sonra “Facebook’ta sizi kim silmiş, profilinize kim bakmış, kim ahh böyle bir sevdiceğim olaydı, kulu köpeği olurdum diye iç geçirmiş” gibi gruplar açalım. 5 milyon üye toplayalım. Onlara da spam kasalım. Senin serverı o zaman, belki yenileriz. 🙂

 39. @dea.. ahaha.. tamam pardon… daha yeni giriyorum bu islere..ögrenecegim yavas yavas. Sonrada o ihale senin , bu ihale benim aralarinda sektire sektire kosacagim dönek dönek =)

  ihalelerden dolayi kazandiklarimla villalar yaptiracagim.

  banyolarini yine sana düzdürecegim. bakiniz: Kirklareli valisi falan cingenelerin gecekondularindaki banyolari düzmüsler oy icin =) bende isterim..hah =)
  dubai krallarinin popolarini sürdügü mermerlerden olacak ama..yanlis anlama, yeni olacak, ilk ben sürecegim popomu..

  sonra yavas yavas dünyayi feth etme olaylarina girebiliriz..avrupa merkeziniz ben olam..buradada var cok cami, cok kuran kursu cocuklarin parmaklari cetvellerle islenen ..takilir buradaki oylarada..

  yetermi bu kadar büyük düsünce ? =)

 40. Az önce olası rakibimizle aramızda eğer yanlış yorumlamadıysam. 1084-1084 beraberlik söz konusu isi. 🙂

 41. Önemli rakiplerimiz ile sıralamalar aşağıdaki gibidir.
  Fasulyeden 156
  Bobiler 152
  Blog Wolkanca 89
  Cadde Ajanı 63
  Anime Blog 55

  Bu sefer başardım.

 42. Obaa sonuçları vermeye başlamışlar. Werdure’nin verileri doğru.
  Ama bu pek iyi olmadı gibi… Keşke gizli kalsaymış liderliğimiz… Şimdi rakipler oy kastıracaklar kesinlikle… Du bakalım hayırlısı…

 43. Dea şöyle seslenir;

  “Tüm fasulyedencileri sandık başlarında oylarımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Kimse ayrılmasın sandık başından.”

 44. Efendiler, bu saatten sonra, bu liderlik giderse bir kısım kelleler de gider. Zaten dea’da ince bir IV. Murat durumu var. Bazı sahnelerde Cihan Ünal’ı çıkarıp, onu koysak seyirci anlamaz misal…

  O yüzden diyoruz ki;
  Vur pençe-i âlî’deki şemşîr aşkına,
  Gülbang-ı âsmânı tutan pîr aşkına…
  Ey leşker-i müfettihü’l-ebvâb vur bugün,
  Feth-i mübîni zâmin o tebşîr aşkına…
  Vur deyr-i küfrün üstüne rekz-i hilâl içün,
  Gelmiş bu şehsüvâr-i cihângîr aşkına…
  Düşsün çelengi Bobiler’in, eğilsün ser-i firenk,
  Vur Fasulyeden’i gönderen yed-i takdîr aşkına…
  Son savletinle vur ki açılsın bu sûrlar,
  Fecr-i hücûm içindeki tekbîr aşkına…

 45. ulan şu ödül işini en olmadık tarihe soktular ya.. eski ben olacaktım, yada zaman olacaktı okuldaki tüm e-posta veri tabanı ile giriş yaptırmaz mıydım bilgi-işlemdeki kardeşlerime?

  sahi böyle bişi olabilir mi ya !?!?!

 46. seçim sonucu ile alakalı karna ağrı sokucak bir esprim var ama şimdi çok erken 🙂

 47. sayın basın mensupları sizlere afyon bölgesinden sesleniyorum. fasulyedenkom’un önde olduğu haberi geldiğinden beri burada elektrik kesintileri yaşanıyor. bu durum bizi tedirgin etmektedir. ayrıca rakip adayı vuran muhtar adayının da fasulyedenci olduğu dedikodusu yayılmaktadır ki ayıptır ulan! herkesi sağduyulu olmaya davet ediyoruz. unutmayın, fasulyeden giderse gökçek gelir. daha da bir şey demiyorum, gerisini siz düşünün. bu kadar klişe espri yaptım bakın, oylarınızı eksik etmeyin, mühürü dışarı taşırmayın, katlarken iz yapmayın. maymun etmeyin adamı.

 48. Sandık başından ayrılmayın.

  fasulyeden 211/1317
  bobiler 170/1317
  cadde ajanı 119/1317
  blog wolkanca 92/1317
  anime blog 62/1317

 49. Dün 15:00 » Cadde Ajanı 63
  Bugün 15:00 » Cadde Ajanı 120

  Tehlikenin Farkında mısınız?

 50. Adam 185 oya çıktı, ikinci sırada şuanda…
  Ben böyle bir performans görmedim arkadaş, nasıl oy kasıyorsun birader sen ya 🙂

 51. fasulyeden 247/1507
  cadde ajanı 200/1507
  bobiler 180/1507
  blog wolkanca 99/1507
  anime blog 67/1507

  Korkmadan, yürüyoruz…
  Şampiyon olacağız…

 52. fasulyeden 249/1558
  cadde ajanı 240/1558
  bobiler 180/1558
  blog wolkanca 99/1558
  anime blog 67/1558

  Son 3 saatte 51 oy kullanıldı, 40 tanesini bu cadde ajanı aldı… Bu ne abicim, bu adam napıyor ya?

 53. Sen bana yol vermedin Reşo. Yol ver yakalım bö’yü?

 54. Organizatörlere mail gönderdim. Öncelikle bu site bir blog değil. Adamın kendi kaleminden çıkmış bir tane bile post yok. Bildiğin şehir rehberi, başka birşey değil.

  Özellikle 14:00-17:00 saatleri arasında %100’lük oy artışları alıyor site. Bu durum hiç normal değil. Bakalım geri dönsünler. Oylarda sorun yok derlerse, biz de alternatif yollar buluruz kendimize…

 55. Olm ağlıycam lan sinirden 🙂
  249-250 oldu. Adam büyük yemin etmiş hahah

 56. Kim takip ediyor orayı, kim o oy veriyor anlamak mümkün değil
  Şikenin karıştığı belli seçimlere
  Yerel seçimden daha beter bi durum bu 🙂

 57. Oylama sirasinda oy durumunu gostermek de Turk demokrasisine yakisan bir karar olmus. Hic mi akil yok sizde sayin yetkililer?

  Bu cadde ajani karin agrisinin tek amaci adini biraz duyurup reklam almak, yukaridaki bannerlardan belli. Ayrica bu siteyi yapan ya koclu ya da yeditepeli bir tiki degilse ben de bir sey bilmiyorum.

 58. Adam saat 7’ye kadar deli gibi oy alıyor. 7’den sonra tık yok. 2 gündür izliyorum. 5 dakikada 20 oy alan siteye 2 saattir tek bir oy bile yok.

  Neyse, organizatörlere mail atmıştım, cevap geldi. “Biz de takip ediyoruz, özellikle inceleyeceğiz” demişler. Oyları 26 Nisan’da oylama sona erdikten sonra inceliyorlar anladığım kadarıyla. Eğer herif sahte maillerle mükerrer oy kasıyorsa elenecektir zaten. Biz birinci oluruz.

  Yok eğer, “valla pek gerçekçi değil biliyoruz ama herşey kitabına uygun” derlerse de “eyvallah, hata bizdeymiş” deriz. Demesini biliriz.

  Kendi çabamızla yola devam edelim. Bakalım neler olacak.

  Herkes hakettiğini alır; Eninde, sonunda alır…

 59. Duruma sinirlenen werdure kolu bacağı façalamış.Geçmiş olsun diyoruz, psikopat olmak da zor iş neticede. Kaç dikiş vardı?

 60. Karıştırmayalım o konuları.Her yara er geç kabuk bağlar. 🙂

 61. dea ben dosyayı hazırladım esastan itiraz dilekçesini verelim. oyları geçerli olsa da blog değil ki bu site arkadaş. ben de facebook profilimle katılaydım madem?

 62. Su ülkedede bir kerecik bisey düzgün gitse herhalde saskinliktan sasi olup hayatimin sonuna kadar agzim acik dolasacagim etrafta saskinlik,$ok ve sevinc karisimi dugu yüklü, bitmek bilmeyen gözyaslarimla birlikte…
  ..hadi bakalim..

 63. Cadde Ajanı: 285
  FasulyedenKom: 280

  * * * * *

  Bir saatte 100 oy alan adam, Cuma saat 7’den Pazartesi 12’ye kadar 3-5 oy alabildi sadece.

  Ama, hele bir öğleden sonra olsun, Cadde Ajanı mesaiye başlasın, o zaman 350 mü olur, 400 mü olur göreceğiz.

 64. Nasıl bir motivasyon içindeysem gece rüyamda cadde ajanının oylarını saniye saniye takip ettim.Her f5’e bastığımda oylar artıyordu. Bir türlü geçemiyorduk. Hani rüyanda koşmak istersin koşamazsın ya öle bir şeydi:))

  Bu arada tek cadde İstiklal Caddesidir ulan!!! Ve bir de Bahariye tabiki…

 65. Cadde Ajanı: 285
  FasulyedenKom: 284

  Ajan bugün rahatsız sanırım biraz, çalışmadı 🙁
  Geçmiş olsun kardeşim, ıhlamur iç geçer…

 66. Kazanamazsak ve bu arkadaşa kaybedersek, gereğini yapalım. Yaşı en küçük olan üstlensin. Biz içeride ona bakarız 🙂

 67. Batucan’da ses soluk kesildi. Buraya kadar mıydı Fasulyedenizm Batucan? Yeri gelince, Cadde Ajanı’nı yakacaksın. Sonra gidip, paşa paşa yatacaksın.

 68. Cadde Ajanı: 295
  FasulyedenKom: 290

  Oy artış hızımız inanılmaz düştü. Buna bir çare?

 69. Fenerbasket forum üyelerinin mailleri kayıtlıdır bir mailing çaksana?

 70. Bence yapmasin bunu sayin fatik. Spam mail kadar nefret ettigim bir sey yok hayatta. Ustelik gonullu olarak mail adresimi verdigim adamdan gelirse daha cok sinirlenirdim acikcasi.

 71. Spam filan değil ya, başka bişi olmalı. Bu adama kaybedersek oturur ağlarım 🙂

 72. Ağam, büyük ihtimalle herhangi bir foruma kayıt olan herkese enlarge penis, viagra, 1 milyon $ kazandınız, yok sana Pelinsu’dan mesaj geldi tarzda mailler geliyordur. En faydalısı bizimkisi olur. Ben, yapılırsa eğer, onun spam olduğuna inanmıyorum.

  Sen de biliyorsundur. Mail, sms datası satışı olmakta büyük firmalarda. Hatta geçenlerde Turkcell elindeki 500bin veya 1 milyon sms datasını satmış. Bundan yaklaşık 250-300 bin tl kar etmişti.

  Fenerbasketteki datayı kullanmak doğru mu? yanlış. Ama bizimkisi diğer spamlere bakınca temiz duruyor

 73. aha lan bir saniye bu arada, enlarge penis’ler yalan mi yani en basindan beri? ulan diyorum ben de ne is bu. gunde 20 tane hap yutuyorum 3 milim oynamadi, param haram olsun, cocugunuzun sunneti hatali olsun hain gudukler.

 74. Cadde Ajanı isminden menkul iblis 1. durumda şuanda;
  FasulyedenKom ise şerefli ikincilikle yetiniyor.

  Gerçi geriden gelmenin avantajı dedi durdu bu futbol yorumcuları yıllarca. Bakalım doğru muymuş…

 75. Yok ağam doğrudur herhalde bakanlık büyütücü dediklerine göre. Devam edin kullanmaya..

  • CaddeAjani.Com (297 oy)
  • FasulyedenKom (292 oy)
  • bobiler.örg (203 oy)
  • Yazdık.com – Yazmadan Duramıyoruz (87 oy)
  • Anime Blog (75 oy)
  • sakinkafa (61 oy)
  • Pisihole|Aptallıklar Yapıyoruz (52 oy)
  • Blog Mania Editörü (48 oy)
  • Geviş Getiren (45 oy)
  • MaviGenç (44 oy)
 76. Merak etmeyin arkadaşlar, o cadde güzelini alaşağı edeceğiz. Arkadaşlara da haber saldım; toplulukta fasulyedene, sporda uçan hollandalıya, teknolojide bilişimbloguna bastık.

  @dea son yazdığın sıralamayı nereden girip de öğrendin?

 77. » CaddeAjani.Com (322 oy)
  » FasulyedenKom (303 oy)

  * * * *

  supertivo: Şurada bir liste çıkarmışlar, günde bir iki defa güncelleniyor sanırım. Şu an güncel görünmüyor, yukarıdaki rakamları da kendim girip çektim.

 78. Bu CaddeAjanı’na girmek isterken virüs uyarısı alan var mı? Yoksa sadece ben miyim?

 79. Aynen. Firefox ile girince uyarı veriyor.
  Siteye girdim yine de, nasıl olsa virüs programı aktif. Sitede “cumaya gitti dönecem” yazıyor text olarak, başka da bir şey yok. Naptınız lan adama =))

 80. Bu blog odulu olayina girme sebebi bilgisayarlara trojen yerlestirmek olabilir. Google’da caddeajani.com ararsaniz “This site may harm your computer.” uyarisi veriyor.

 81. Dea ne pis adammışsın arkadaş sen. Rakibini ispiyonlamalar olmadı, abik gubik kodlarla siteyi çökertmeler. Nasıl bir hırs çözemedim.

 82. Güvenli Tarama
  Tanı sayfası: http://www.caddeajani.com

  http://www.caddeajani.com sitesinin şu anki listelenme durumu nedir?

  Bu site şüpheliler listesine alınmıştır ve bu web sitesini ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir.

  Bu sitenin bir kısmı 90 günü aşkın bir süre içinde 1 kez şüpheli etkinlik nedeniyle listeye alınmıştır.

  Google bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?

  Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 22 sayfadan 1 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2009-04-22 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2009-04-22 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.

  Malicious software includes 1 exploit(s).

  Kötü amaçlı yazılım securedclickuse.cn/ alan adları da dahil 1 alanda barındırılıyor.

  alamaat.com/ alan adları da dahil olmak üzere 1 alanın, bu sitenin ziyaretçilerine kötü amaçlı yazılım dağıtılmasına aracılık ettiği saptanmıştır.

  This site was hosted on 1 network(s) including AS29131 (RAPIDSWITCH).

  Bu site, kötü amaçlı yazılımın dağıtılmasına aracılık yapmaya devam ediyor mu?

  90 günü aşkın süredir, http://www.caddeajani.com sitesinin hiçbir siteye kötü amaçlı yazılım bulaştırılmasına aracılık ettiği saptanmamıştır.

  Bu sitede kötü amaçlı yazılım barındırılıyor mu?

  Hayır, bu site 90 günü aşkın bir süredir kötü amaçlı yazılım barındırmamaktadır.

  Bu nasıl oldu?

  Bazı durumlarda üçüncü taraflar yasal sitelere kötü amaçlı kod ekleyebilir, bu da bizim uyarı mesajı göstermemize yol açar.

  🙂

 83. 312-269 öndeyiz, arkadaşın oylarının bir kısmı silinmiş. Sitesi de kapanmış mı ne, artık bugün yarın evine hırsız da girer. Fasulyedenle uğraşanın başı dertten kurtulmaz olum.

 84. FasulyedenKom… Her Perşembe, kendi saatinde, Show Tv’de…
  Cendere Cendere Cendere Cendere…

 85. http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16027886

  su gunlerde sitenin reytinglerinden bir cosma bekleyebilirsiniz. dea’nin en kral reklam kampanyasindan daha etkili. asil utanmaniz gereken sey fasulyeden 350’ye dayanmisken papazincayiri’nin 100 oy bile almamis olmasi, hain fasulyedenciler sizi 🙂

 86. Organizatörlerden bir açıklama gelmiş: Oylarla ilgili genel bir kontrol sırasında sistemi manipule etmeye çalışan 2 aday diskalifiye edilmiş. Birtakım sorunlar tespit edilen bazı blogların da oylarının bir kısmı iptal edilmiş. Bizim cadde ajanı da bu 2. gruba dahil sanırım.

  Bugün resmi tatil olduğu için çalışmadı sanırım ajan, yarın bir oy yüklemesi daha gelebilir. Dikkatli olmak lazım.

 87. Arkadaşlar oylama süreci sona erdi. Son ana kadar CaddeAjanı ile yarıştık. Ama oylama sürecini 1. olarak kapattık. Şimdi birkaç günlük oyların değerlendirilmesi süreci var. Ondan sonra net olarak birinci olduk diyebiliriz.

  Şimdilik, herkese çok teşekkür ederim. İnanılmaz bir gayretle, canla başla oylamaya arkadaşlarını davet eden, müthiş bir kitle vardı arkamızda. Sırtımız yere gelmezdi, gelmedi de…

  Çok teşekkür ederiz. Tek bir amacımız vardı, ne reklam, ne para, pul, ne de ödül… Bambaşka, güzel bir amaç… Umarım gerçekleşecek birkaç gün içinde… Sağolun, varolun…

Yorumlar kapatıldı.