Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bambaşka bir coğrafya…

İddiaya göre Recep Çakır memleketi Korkuteli İlçesi’nde gördüğü ancak hiç tanımadığı Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu G.C.’ye aşık oldu. İki yıllık yüksek öğrenimi tamamlayan ancak çalışmayan G.C. annesi S.C. ile geçen 2 Haziran günü yeni yaptırdıkları evin mutfağına fayans beğenmek için çarşıya çıktı.

Milli güreşçi Recep Çakır, yeğeni Emin Toksöz ve arkadaşı Mehmet Hanedan ile G.C.’yi takip edip, annesinin yanından 07 GB 938 plakalı araca bindirerek kaçırdı. Saklıkent dağ yoluna giren aracın lastiği patladı. Recep Çakır kızı araçtan indirip yeğeni Emin Toksöz ile birlikte ormana sürükledi. Toksöz direnen G.C.’nin kollarından tutarken, milli güreşçi Recep Çakır tecavüze kalkıştı. Ereksiyon olamayan güreşçi, iddiaya göre regl dönemindeki G.C.’nin bekaretini işaret ve orta parmağıyla bozdu. G.C.’yi yolda bırakıp Korkuteli’ne dönen milli güreşçi, genç kızın şikayetçi olması üzerine kısa süre sonra jandarma tarafından yakalandı.

İfadesinde olay anını anlatırken sinir krizi geçiren G.C., şunları söyledi:

“Beni kaçıran, daha önceden hiç tanımadığım ve ismini dahi bilmeyip olay sırasında öğrendiğim Recep Çakır’a benimle evlenmek istiyorsa olabileceğini, ancak regl olduğumu söyledim. Eğer benimle birlikte olmak istiyorsa bunu daha sonra yapabileceğimizi söyledim. Amacım tecavüzden kurtulmaktı. Yine de yapacağını söyleyerek üzerime çullandı. Direnince burada ismini öğrendiğim Emin Toksöz kollarımdan tutup yere doğru bastırdı. Recep Çakır önüme geçip bacaklarını bacaklarıma bastırarak açtı. Pantolonumun düğmelerini kopararak açtı. Regl olduğumu gördü. Çakır, ‘Olmuyor bir türlü. Yapamıyorum, heyecanlandım ondan’ dedi. Tam kurtuldum derken, parmaklarını cinsel organıma soktu. Dayanılmaz bir acı hissettim. Ben acı içinde bağırırken tekrar pantolonumu yukarı çekip, ellerini sildi ve cep telefonu ile babasını arayarak ‘Oldu baba o iş. Tamamdır merak etme’ dedi.

* * *

Ne garip bir coğrafya burası? Her şeyi başka. Sevdası, aşkı bir başka; sapığı, orospu çocuğu bambaşka…

Baştan aşağı bambaşka bir haber bu da. Pehlivan aşık olmuş, büyük ihtimalle evlenmek istemiş. Bazı haber sitelerinde yazdığına göre ailesinden istemiş ancak olumsuz yanıt almış. Bambaşka coğrafyanın bambaşka evlenme yöntemleri de var elbette. Milli pehlivan sevdiği kızın bekaretini bozup, “s.ke s.ke verecekler kızı” yöntemini denemiş. Babasını aramış ve gururla “O iş tamam” demiş. Belli ki erkekliğinden, pehlivanlığından utanmış, “Baba beceremedim, kalkmadı ama daldırdım parmağı” diyememiş. Erkekliği cinsel organla ölçen garip bir coğrafya ne de olsa burası.

Havasına, suyuna, taşına, toprağına…
Sokayım senin erkekliğine, pehlivanlığına!

7 Comments

 • ATBS
  Posted 15/09/2008 at 12:45

  “Sevgisine karşılık vermeyen R.Ö’ yü (24) öldürdü.” kaç kez okumuşumdur bu tarz haberleri. Hayır insan düşünmeden edemiyor sevgisi böylese nefreti nasıldır?

 • dea
  Posted 15/09/2008 at 12:45

  R.Ö. de manidar olmuş, ürkütücü olmuş 🙁

 • werdure
  Posted 15/09/2008 at 12:46

  Yok yahu bu kadar gerizekalılık olmaz. İnandırıcı gelmiyor diyeyim hatta.

 • dea
  Posted 15/09/2008 at 12:48

  Bana ise gayet inandırıcı geldi werdure. Bu topraklarda binlerce evlilik bu şekilde inşaa edilmemiş gibi davranmanın gereği yok.

  Şimdilerde gazete sitelerinde “Tecavüz etti, videoya çekti” haberlerinin altına “Teknoloji ahlaksızlığı körükledi. Tüm değerlerimizi yerle bir etti” yorumu yapan muhafazakar kafaların aksine tecavüz bu coğrafyanın en eski geleneğidir. Bu kadar şaşırtıcı gelmesini anlamıyorum ben.

 • ozan
  Posted 15/09/2008 at 12:57

  Bayram günleri ya da yılbaşı akşamları dışarı çıkarsak milyonlarca recep çakır ın olduğunu bizlerin azınlıkta kaldığını gayet net görebiliriz. O zaman belki inandırıcı olur werdure:)

 • werdure
  Posted 15/09/2008 at 12:57

  İnanmak istemiyorum diyelim o vakit. 🙂

 • cartman
  Posted 15/09/2008 at 12:57

  Bu vatandasin yaninda, babasini da benzer isleme tabi tutmak gerek. South Park’in (yanilmiyorsam Death Of Cartman bolumunde) Butters’a yaptiklari bir sok tedavisi vardi. Alacaksin iceriye, surekli tatbik edeceksin. Serefsiz oglu serefsiz…

Leave a Comment