Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bayramda otobüsler bedava mı?

Abi böyle bir sorunu var halkın anladığım kadarıyla. Bayram öncesi ve bayram süresince, siteye arama motorları vasıtasıyla gelenlerin listesine bakıyorum. fasulyeden, fanzin, webzin gibi kelimeler neyse; neticede doğru bir yönlendirme ile siteye gelmiş onlar. Ama bizi ilgilendiren anahtar kelimeleri dikkate almazsak en çok ziyaretçi gönderen arama “Bayramda otobüsler bedava mı?” Cevap verelim bari, cevap bulamamış olmasınlar; “Değil abi, ama %50 indirimli”

5 Comments

 • dea
  Posted 25/09/2008 at 15:13

  yine gelenler var, yine cevap verelim: bu bayramda da otobüsler bedava değil, yine %50 indirimli. otobüs, metro, tramvay filan hepsinde geçerli bu indirim. öğleden önce seferler seyrek, öğleden sonra ise sıklıkla yapılacakmış. iett’nin bayram açıklamasının yalancısıyız.

 • ortega
  Posted 25/09/2008 at 15:44

  Bu aramaları yapan kişi tanıdık biri olmasın?

 • dea
  Posted 02/10/2008 at 14:55

  Toplamda 3 saniye süren bir aptallık neticesinde neredeyse 1 senelik raporlarını sildiğim Google Analytics’in 5 günlük verilerine göre 153 kişi google’a bu soruyu yazarak siteye gelmiş.

  Google optimizasyonu diye bir hadise var. Elalem “video” aramasında, “dizi izle” aramasında filan üst sıralara çıkmak için bir yerlerini yırtarken “bayramda otobüsler bedava mı” aramasının kralı da biziz, hahaha

 • Post Author
  dea
  Posted 15/09/2009 at 09:23

  Gene başladık :/

  Otoyol ve köprü bedava, otobüs, tramvay, vapur, tüm toplu taşıma araçları %50 indirimli…

  Eee, öğrenin artık lan bunu, her sene %50 indirimli işte…

Leave a Comment