Skip to main content

Bayramda otobüsler bedava mı?

Abi böyle bir sorunu var halkın anladığım kadarıyla. Bayram öncesi ve bayram süresince, siteye arama motorları vasıtasıyla gelenlerin listesine bakıyorum. fasulyeden, fanzin, webzin gibi kelimeler neyse; neticede doğru bir yönlendirme ile siteye gelmiş onlar. Ama bizi ilgilendiren anahtar kelimeleri dikkate almazsak en çok ziyaretçi gönderen arama “Bayramda otobüsler bedava mı?” Cevap verelim bari, cevap bulamamış olmasınlar; “Değil abi, ama %50 indirimli”

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

5 thoughts to “Bayramda otobüsler bedava mı?”

  1. yine gelenler var, yine cevap verelim: bu bayramda da otobüsler bedava değil, yine %50 indirimli. otobüs, metro, tramvay filan hepsinde geçerli bu indirim. öğleden önce seferler seyrek, öğleden sonra ise sıklıkla yapılacakmış. iett’nin bayram açıklamasının yalancısıyız.

  2. Toplamda 3 saniye süren bir aptallık neticesinde neredeyse 1 senelik raporlarını sildiğim Google Analytics’in 5 günlük verilerine göre 153 kişi google’a bu soruyu yazarak siteye gelmiş.

    Google optimizasyonu diye bir hadise var. Elalem “video” aramasında, “dizi izle” aramasında filan üst sıralara çıkmak için bir yerlerini yırtarken “bayramda otobüsler bedava mı” aramasının kralı da biziz, hahaha

  3. Gene başladık :/

    Otoyol ve köprü bedava, otobüs, tramvay, vapur, tüm toplu taşıma araçları %50 indirimli…

    Eee, öğrenin artık lan bunu, her sene %50 indirimli işte…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir