Skip to main content

Cefakar Maraton geri dönüyor

Fenerbahçe tribünleri vaktinde güçlü inşa edilemeyen bir omurga ve tribüne savaş açmış yönetim odaklı sorunlarla boğuşurken, Saraçoğlu koltuklarına Beyaz Türk sessizliği, adaletsizlik gerginliği ve zaman zaman cinnet çığlıkları, ve tüm bunlara bağlı olarak tribün bıkkınlığı hakim durumda. 52000 koltuk var Saraçoğlu’nda ve mevcut durumdan rahatsız olan koltukların gittikçe azaldığı da bir gerçek. Rahatsız olanlar ise nicelik olarak azalmanın çarelerini düşünmekten bıktı, usandı; lakin çözüm bulmak gitgide zorlaşıyor. Ama tüm bu bıkkınlıkların, usanmışlıkların gölgesinden korkmadan, vazgeçmeden mücadele sürmekte. Mücadelenin en orta yerinde bulunan tribün çocukları eski bir dosta kucak açıyorlar tekrar. Özlemlerini anlatmanın bir yolu olarak, adını özlemlerinden alan Cefakar Maraton‘a hayat verme derdindeler şu sıralar.

2005 yılında iki sayısı çıkan daha sonrasında üretim kabızlığına bağlanan Cefakar Maraton fanzini tekrar çıkıyor. Sivas maçından önce geniş bir katılımla karara bağlanan toplantı heyecanı ve gazı ile Cefakar Maraton tekrar çıkıyor.

YAZIYOR!

Daha önce hiç okunmamış yazılardan oluşacak fanzinde yine “tribünden” insanlar yazacak. Bunun yanı sıra sürpriz yazarlar da listede….
» » »
Yazı göndermek isteyenler için deadline 10 Mart.
Haydi sarılın kaleme!..

Demişler… Dedik… Deyin!

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

5 thoughts to “Cefakar Maraton geri dönüyor”

  1. Güzel olacak. Bir iki sayıdan sonra bırakılmazsa daha da güzel olacak.
    Hayırlı olsun.

  2. Ulvi de bu işin içindeyse, ben istifa ediyorum. Size hayırlı fanzinler 🙂

  3. Ne okurum,ne alırım ne de reklamını yaparım. Bir fanzin bu kadar ULVİ olamaz… Olmamalı.

  4. Acele edin de, hemen temin edip kışlaya sokayım. Ordan da kütüphane kayıtlarına geçiririz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir