Skip to main content

En büyük taraftar kimde?

Yurdum internet kullanıcısı, hele hele taraftar forumlarını kendilerine mesken tutanları pek bir garip oluyor. Zaten futbolu tek renkle izleme, tartışma hallerinden mütevellit en doğru biziz, en büyük biziz, diğerleri hep ezik ruh hali içindeler, anlıyorum. Ama bu türlü salak saçam sitelerin düzenlediği en büyük taraftar kimde anketlerine ambargo koyma hırsı bardağı taşırıyor resmen.

Misal şimdi fasulyeden.com tırt bir site malumunuz, kimse girmez etmez, kendi çapımızda takılırız burda 3-5 kişi. Ama diyelim ki ben bu köşeye bir anket koydum, “Türkiye’nin en büyük taraftarı hangi takımda?” diye de sordum. Antu’sundan, Forza’sına, ordan da uA.com’una kadar herkes yüklenin renkdaşlar diye başlık açar, “vay anam Beşiktaş’lılar saldırmış, geride kalmışız”, “yok babam koyduk Fener’e elinize sağlık renkdaşlar…” Sonra ne olur? O anket biter yeni bir anket başlar sitede. Arada alınan binlerce hitle bizim site reklam pastasına damlar ufağından. (Hımm, bir gün denemeli bunu…)

Sadece futbol da değil tabi. “Dünyanın en güzel şehir neresi?” diye bir anket açar Macar sitesi, yüklen İstanbul’a… “En büyük lider kim?” anketi açar Polonya sitesi, yükleeenin ahali Atatürk’ü geçemez kimse… Boş işler aslında…

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

12 thoughts to “En büyük taraftar kimde?”

  1. haha, abi gene geldi bu şerefsiz polonyalı ya. delirecem adamı defedemedik gitti, bu kadar çabaya yeminlen siteyi devredesim geliyor. haketti yani. alkışlıyorum.

  2. Vat e nays vebsayt. Ay em fırom gambiya, ay lav yu gayz.
    Ay kis yu!

    Konguraçileyşınz!

  3. Polonya’dan transfer yapın bence. Oranın hem kızları, hem de holiganları meşhur malum. Çift yönlü bir amme hizmeti olur kanaatindeyim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir