Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

forum.fenerbasket.com

Daha önce çıtlatmıştık. 8 Mart 2005’te yayın hayatına başlayan, 3 sene boyunca harika işler çıkartan, ancak Aydın Örs’e gösterilen vefasızlığın ardından kepenklerini indiren Fenerbasket.com tekrar geri dönmüş. Bir öncekinin aksine sadece forum olarak yola devam kararı alan Fenerbasket, ara verme kararı almalarını sağlayan vaziyette herhangi bir değişiklik olmadığını, mücadele etttikleri zihniyetin halen daha şubede ve kulüpte etkin olduğunu, halen daha şevklerinin kırılmış olduğunu ifade ettikten sonra, “‘Bu işi götürürüz’ diyen arkadaşlarımız vardı, engel olmak istemedik” diyorlar. Hoşgelmişler. Kalite ve üsluptan, her şeyden öte saf Fenerbahçelilikten ödün vermeden mücadeleye devam!

Aydın Örs, Fenerbahçe’den koparıldıktan sonra, veda etmişti Fenerbasket. Ve şöyle demiştik sitenin ışığını kapatırken:

“Aydın Hoca’nın gönderilme sürecinde yaşananlar Fenerbasket’i ayakta tutan bu ekibin şevkini kırmış, heyecanını yitirmesini sağlamıştır. Bu yüzden hepinizin de bize hak vereceğini umarak ve hepinizin affına sığınarak Fenerbasket.com’un faaliyetlerini geçici bir süre durdurma kararı aldık”

O karanlık, aydınlığa borcumuzdu. Şimdi ise yeniden buradayız.

“Ne değişti de tekrar başladınız?” sorusuna verilecek cevap basit.

“Bu kadar karanlık yeter! Aydınlığa kalan borcumuzu, aydınlıkla ödemeye çalışacağız”

Bu sitenin hiç bir dernek, grup ya da oluşumla ilgisi yok.

Bu sitenin reklam almak gibi bir amacı da yok.

Tek amacımız var.

Yüz yaşını geride bırakmış Fenerbahçemizin, yarım asırlık övünç kaynağı basketbola emeği geçenleri hatırlamak. Onları yeni nesillere tanıtmak. Hep birlikte geleceğe doğru giderken, geçmişten gelen Fenerbahçelilik değerlerini yanımızda götürmek.

100. Yıl’da şampiyonlukla taçlanan, iki senelik zaman zarfında bunu başarıyla yaptığımıza inanıyoruz. Bunun için, yeniden buradayız.

“Biz Fenerbahçeliyiz. Bizden çok adam çıkar” diyen Halit Çapın üstadı bir kez daha doğrulamaya…

Bir gün yeniden “Aydınlıkta”, gelmiş ve geçmiş bütün Fenerbahçelilerle omuz omuza “Her zaman, her yerde, en büyük Fener” diye haykırmaya…

Hoşgeldiniz.

1 Comment

  • ozan
    Posted 04/10/2009 at 23:36

    Hayırlı uğurlu olsun.

    Bu arada Lentini denilen şahıs benim. Kim bu italyan özentisi dallama demeyin sonradan:)

Leave a Comment