Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

http://www… #2

Çizgisiz

Çizgisiz Blog’un yaratıcısı NYG. Kendisini ilk Dahke’de görmüştüm. O günden bu yana orda, burda ismine rastlar, dikkat ve keyifle okurum. Gitgide çöplük halini alan bu blog camiasında yazmayı, kelimelerle oynamayı seven, kendini okutan insanları bulmak, okumak, takip edebilmek de gitgide zorlaşıyor. Aynı dertten müzdaripseniz, Çizgisiz’e bir göz atın…

Televidyon

Bir Serdar Kuzuloğlu projesi olan Televidyon en sade tabirle bir internet televizyonu. Kuzuloğlu, zaten Türk internet camiasının önde gelen isimlerinden birisi, böylesine dinamik ve meşakatli bir projeyi ayakta tutmak için yeterli enerjisi de var görünüyor. Sitede dizi, sinema, spor, internet, teknoloji, e-ticaret gibi birçok kategoride yayınlar mevcut. Teknosohbet, Etohum ve 22 dakika favorilerim. Sık kullanılanlara ekleyin.

Alkışlarla Yaşıyorum

Bu siteyi elbet çoğunuz biliyorsunuz ama, yukarıda Serdar Kuzuloğlu’dan bahsetmişken değinmeden geçemedim. Sitenin geçtiğimiz günlerde MYK Media tarafından satın alındığını bizzat Kuzuloğlu kendi blogunda açıkladı. İçeriği ile gayet doyurucu olan site, yenilenmiş tasarımı ile çok yakında yayınına devam ediyor olacak. Merakla bekliyoruz.

Happy Grasshopper

Mutlu Çekirge, Beşiktaşlı bir TD kullanıcısı olan Halil Doğan tarafından tasarlanmış, peydahlanmış. Başarılı grafikler, başarılı yazılar ile ilgi çekici bir blog. Aynı ellerden şimdilerde yerinde yeller esen Mutçu Çekirge fanzini de çıkmıştı. T-shirt tasarımlarına özellikle dikiz.

1 Comment

Leave a Comment