Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nolmuş buraya?

Göründüğü gibi kısa bir ara verdik.. Kimsenin sikinde bile olmayan bu arada da boş durmadık, orayı kırptık, burayı biçtik.. Ortaya böyle birşey çıktı.. Tasarım sade ve fonksiyonel olsun istedik.. Yeni bişiler koyduk.. Yeni misyonlar edindik.. Falan filan.. Webzine işi bir süre bu kimlik altında devam ededursun kağıt kokusuna olan özlemimiz gün geçtikçe artıyor.. ama o da olur inşallah diyor bildiğimiz tüm duaları okuyoruz ardından..

Kısa süre kapattık yenilenelim diye.. İlgililer farkındadır.. Sonra “ehehe.. şaka yav.. ne yenilenmesi” diyerekten sırıtışların ardında sığındık.. Sonra bu halimizden utanmış olmalıyız ki “kapatırın lan, kralını tanımam” oldu filmin adı.. Güzel oldu..

Kısa kısa değinelim yeni siteye.. Şimdi anasayfada ntvmsnbc.com’dan haberler var.. Şimdi dersiniz ki “lan dümbükler biz kendimiz canımız haber isteyince giremiyromuyuz bu siteye” Haklısınız deriz evvela.. Bunu kendimiz için yaptığımızı da belirtiriz ama.. “Sana ne amcık” deriz.. Bozuşuruz filan..

Sonra Anket şeysi koyduk onun altına.. Kamuoyunun taşşaklarını tartacaz hep beraber.. Gereksizliğe boğacaz sizi.. Erol Taş gibi gülecez bi de..

Efendim onun altına gelirsek.. Ne görüyoruz? “Fasulja | Get Fucky” yaa.. yaaa..

Altında RSS Feed denen zımbırtı var.. RSS okuyucunuzdan sitedeki makalelere ulaşıyorsunuz.. RSS okuma aparatınıza “http://www.fasulyeden.com/editor/rss.php” URL’sini ekle, gerisine karışma.. Hadi bakiim..

Orta kısmın en altıdna “FASULYEDEN TV Yayın Akışı” diye bişi var.. Ara ara takip edin.. Güzel şeyler olcak.. Orta sayfanın altı bundan sonra çok fonksiyonel bir şekilde gündeme ve keyfimize göre birşeylere ev sahipliği yapacak..

Sağ tarafa gelirsek, Shout Box diye tabir edilen bir zımbırtı ile karşılaşacaksınız.. Ne işe yarar bu zımbırtı? Açıkcası bir işe yaradığı görülmemiştir.. Şişeye koyduğunuz notu okyanusa atmak gibi, efendime söyliim kaldırımdan yürürken yere tükürmek gibi, açık havada osurmak gibi, kusmak gibi birşey.. Seversiniz inşallah..

* * *
Site ile ilgili her tür konuda kapımı çalabilirsiniz.. Lan rezalet olmuş bu diyebilirsiniz.. “Yav birader şu hadisenin kodları nedir” diyebilirsiniz.. Hepsi için resat@demyra.neti kullanabilirsiniz..

Hadi bakalım..

Leave a Comment