Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şahan’esin

Çocukluktan beri komedi programlarıyla, mizahla iç içe oldum. Dergiler aldım, diziler izledim. Gençliğimin komedi programları diyince Levent Kırca’nın sarhoş taklidi, İtilmiş’le Kakılmış, Gazman, Atilla Arcan’la karısının şebeklikleri geliyor ilk fırsatta. Yeter artık bıkmadık mı bunlardan? Bunlarla beslenen bir jenerasyon olarak isyan ediyoruz artık.

Hala Yasemince’nin yeni bölümleri çekiliyor, hala Hamdi Alkan salak salak tiplemeler yapıyor, hala Levent Kırca komik olduğunu sanıyor. Piyasa kanallarının sezon başında komedi programı arayışı neden hep bu insanlarda son buluyor? Neyse ki artık değişiyoruz. İçimizde umut ışıkları doğuyor. ŞAHAN’ımız var artık. Zoka’yla kalplerimizi fetheden bu sevimli insan Dikkat Şahan Çıkabilir’le şapka çıkartılmayı hak ediyor. Etmeli de. Üstte saydığımız insanların hala prim yaptığı ülkede bu gençleri her yerde övmeliyiz. Anti-medya temalı programını alkışlamalıyız.

Cenk Erdem’in Show Tv’deki programını iki üç bölümden sonra salladılar. Aynı akıbet Şahan için de geçerli olabilir böyle bir kanala geçerse. İnşallah kitlesini değiştirmez. Ata Demirer’in çıkışına benzer bir çıkış şu anda Şahan’ınki. Korsan Tv’nin taklidi diyenlere götümle gülüyorum. Adam gibi iş yapan insanları takıştırmayın bari. Zaten bir elin parmakları kadar bile değiller.

Geleceğin parlak Şahan. Arkandayız.

2 Comments

  • dea
    Posted 26/04/2008 at 19:44

    Recep İvedik diye bir film yapmış Şahan, 22 Şubat’ta sinemalardaymış, fragmanı güzelmiş, youtube’dan izlenebilirmiş…

  • cemal
    Posted 26/04/2008 at 19:44

    bu adamdan bazı nedenlerden ötürü nefret ederim filmini de izlemem ……..

Leave a Comment