Similar Posts

30 Comments

 1. Çalış, çalış, daha çok çalış diyen tüm kapitalist baskılara rağmen tembeldir.

 2. Arka sayfa güzeli yoktur. Hem o kızlar o kadar da güzel değildir.

 3. İddaa’da kaybedip iddaa üzerine beste yapabilen eğlenceli insanlardan teşekküldür.

 4. Apertura şampiyonu Boca’nın şampiyonluk kutlamalarını yerinden izleyen muhabirleri vardır. Ama kalk Taksim’de iki bira içelim desen, üşenir.

 5. Atkı bağlama teknikleri diye bir şahaser ortaya çıkarmıştır, ancak ilgili yazıyı google’da aratınca kendisine son sayfalarda yer bulandır. Hor görülen, küçümsenen ama koskocamandır.

 6. Yazar kadrosu, birbirinden bu kadar olesiye nefret eden insanlari barindirmaktadir. ATBS Dea’dan nefret eder, Ozan igor’dan nefret eder, herkes ulvi’den nefret eder, dellez herkesten nefret eder.

 7. Bu yazıya yapılan yorumları Son müdahaleler kısmında göstermeyen sitedir. WordPress nimetlerini sonuna kadar kullanır.

 8. “Reklam almıyoruz” diye ortalığı ayağa kaldıran sitedir. Ama 3 kuruş para verenin kapısında köpek olacak omurgasızlığı her an gösterebilir.

 9. obaa blog ödüllerine katılmış lan fasulyeden! du bakim bizim birader de işsiz güçsüz, wordpress’de falan bi iş bulurlar seçilirlerse. ne zamandır da girmiyorum, şöyle yalaka bi giriş yapayım.

  vaaaaayy babalar naaber..valla çok sevindim, ödülü de alıp gelecek dea eminim. zaten ne demiş atatürk? fasulyeden’in büyüklüğü ne ödül büyüklüğü ne punto büyüklüğüdür. öyle bir büyüklüktür ki alan adı konamaz! gece 12 olsun hemen oylamaya başlıyoruz. bir de ben şey duydum, oy verenlere e-posta adresi veriyormuşsunuz galiba. bunun için oylama sayfasının ekran görüntüsünü almamıza gerek var mı?

 10. 🙂 o ilk paragrafı (içses) olarak yazmıştım ama çıkmamış.

 11. Hahaha, ofa ya… Yemin ediyorum seviyorum bu adamı 🙂

  Ekran görüntüsü olayı mantıklı aslında. Ekran görüntülerini dea [bir binek hayvanı] fasulyeden.com’a mail atın. Hesap numaranızı da iliştirin altına. Sonra koltuğunuza oturup, cukkaların inişini izleyin.

  Tamam stratejimiz bu 🙂

  * * * *

  Tanımı da yapalım;

  Rüşvet veren sitedir.

 12. Yazarların kilo ortalaması 95’tir. Ofa’yı dikkate almazsak bu sayı 102’ye fırlar 🙂

 13. Zaman zaman kağnı gibi, zaman zaman ceylan gibi bir hıza sahip olan dalgadır.

 14. Dün gece köprücük kemiğini kıran, ama o kemiğin nerede olduğunu bilmeyen bir yazara sahip olan sitedir. Hahaha, ben buna gülüyorum ya…

 15. Genellikle bok gibi geçen bir mesai sırasında, yaşadığını hissedebilmek isteyen çaresiz, umutsuz, kararsız, kavramsız bir kişi tarafından yazılamalara maruz kalan sitedir. Mesaiyi bitirip eve gidince de uyur bu kişi, evet…

 16. Topluluk kategorisinde önemli rakipleriniz var ama sizi sonuna kadar destkleyeceğim. En azından içeriğiniz çok kaliteli, burada olmasa da gereken yerinizi bulacksınızdır.

  Kültür-sanat’ta bize de bekleriz 😀

 17. “Birbirinden ilginç, birbirinden eğlenceli, birbirinden yaratıcı bir yazar kadrosu ile yayın yapmaktadır. İşsizlik sigortasına nasıl başvuracağını anlatan gariban bir yazar ile yapacağı dünya seyahatlerini yazan ehl-i keyf bir yazarı aynı çizgiye getirmeyi bilir.”

  Sevdim bunu 🙂

 18. Topluluk Bloglarında toplam 62 aday olduğunu öğrenmiş, alayına gidebilecek bir ekibi olduğu için diğer 61 adayı korkutan bir siteyiz. yürü be kim tutar bizi

 19. sitenin eşeği işletme okumuş, adam pazarlamada başarısızım diyor. yazıklar olsun 😛

 20. çok eğlenceli yazılar yahu! ama yine de “çocuğumuzu keseriz!” ile birinciliğe oturdu bu site bence ajsdhjashdjash

Comments are closed.