Similar Posts

19 Comments

 1. Röportajın hiçbir yerinde “seks, porno, mastürbasyon” vb. şeyler geçmemiş. Bence röportaj yaparken, birazcık da olsa ulu insan Ayşe Arman’dan ders almamız lazım. İçerisinde “.m, göt, meme” geçmeyen röportaj olmaz olsun derler.

 2. Cok keyifli olmus lan. Ulvi bazen beni sasirtacak derecede yaratici olabiliyor, aferin.

 3. Haa bir de Ankara’da hoşlandığım bir kız var. O da bana karşı boş değil gibi… Onla da görüşüyoruz bazen… Denk gelirse…

  Yukarıda bahsi geçen kişi olarak yasal tekzip hakkımı kullanıyorum. Dea’ya karşı gayet boşum, bomboşum… Boş olmadığım kanısına nasıl vardığını ve Fasulyeden gibi kamuya malolmuş bir yayında bunu dile getirme cüretini nerden bulduğunu çok merak ediyorum.

  Bu cümleye karşı tüm yasal haklarımın da saklı olduğunu belirtmek istiyorum.

 4. Altar mı beyin? Güldürmeyin ne olur. Adam 65 yaşında hala devlet sanatçısı diye maaş alan balerinler gibi.

  Balerinler özür bekler, çok bozulmuşlar ayna pencere indirmişler yurt genelinde. Özür gelmezse bacağımızı kırarız demişler,ben öyle duydum

 5. haha süpermiş eline sağlık canki.
  dea hayalin gerçek olursa çok bişey değil benim isteğim yol paramı ver aylık dünyayı gezip yazı yazarım. hatta gittiğim heryere fslydn sticker-sprey 🙂

 6. helal Ulvi, her röportaja bir yemek ısmarlaman senden umulmayacak bir davranış. bazen şaşırtıyorsun bizi.

 7. süper olmuş ellerinize sağlık…bu arada “pilonidal sinüs” halk arasında bilinen adıyla “kıl dönmesi” açık kalp ameliyatından daha zor ve imtinalı bir süreç ister haberiniz olsun. bu götten mevzu ile ilgili her türlü donanıma sahibim.

 8. Altara çok yükleniyon dea yolun yol değil 🙂

 9. Ulvisiz kalmış bir ülkenin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

  Gerçi düşündüm, buradaki bütün ağabeylerim ve kardeşlerim için aynını söyleyebilirim gibime geldi.

  Güzel yer lan burası.

  Eline sağlık Ulvi, teşekkürler “Celebrity Reşat” 🙂

 10. Ulvi fena olmayan bir fikirle gelmis, ilgi cekici sorular sormus ama ozellikle kiymetli abilerimden ricam lutfen kendisini simartmayiniz. Simarinca zivanadan ciktigina cok defalar sahit olduk. dellez de sahidimdir cekilecek bir dert degil, dusmanimin basina vermesin.

 11. Gayet güzel bir röportaj olmuş. Can’a tebrikler 🙂
  Altar’a uzanan dilleri keseriz 🙂

 12. Hakkatten bir allahın kulu beni sevmez mi ya 🙂
  Bu ne lan? Ulvi’nin bile sempati topladığı yerde, bu mudur bana reva görülen?

 13. Safimiz, yerimiz, yurdumuz bellidir. Sonuna kadar Altarci’yiz. Fasulyeden uzerinden, veyahutta ba$ka bir yazili yayin organi uzerinden Reis’e laf geldigi takdirde yanacak olan canlardan katiyen sorumlu degiliz.

  Kamuoyunun bilgisine.

  Reis’in apacileri.

 14. Bu arada Cuma aksami Nevi 4.kat Geleneksel Tayfa Dogum Gunu Illegal Organizasyonunu hatirlatmakta elbette fayda var.

  Reis Tanisma Yemegi’nde oldugu gibi unutabilir diye belirttim. Ama hic sorun degil, Reis unutuyorsa muhakkak vardir bir bildigi.

  Demirden korksak trene binmezdik! (Rajon kesme olayina doyamamak, yerli yersiz atarlanmak, giderlenmek, kerkinmek…)

 15. Unutabilir derken, gelmeyi degil, duyurmayi, yanlis anlasilma olmasin diye belirteyim istedim. $u yorumlarda da editleme $eysi olsa negzel olurmu$ adeta.

 16. Ohaa herif apaçi ordusunu da kurmuş, üzerime salacak. Lakin unutmayın bre kafirler, kalem kılıçdan keskindir, keskin sirke küpüne zarar verir, zarar etme ne olur, çalış senin de olur, dahi anlamındaki daum ayrı yazılır…

Comments are closed.