Similar Posts

10 Comments

 1. sokak partisi-bu akşam! direnişin şenligi bitmek bilmiyor!
  hala bitmedi direniş haftası. bu akşam (8 ekim) saat 20.00′de taksim metro çıkışında toparlanıyoruz. hep beraber direnişimizi kutlamak için, hep beraber daha nice direnişlere demek icin bir sokak partisi yapıyoruz.
  bandista çalacak biz oynayacaz, sokaklar, meydanlar bizim diyecez.
  yiyeceğinizi içeceğinizi alın gelin!

  direnistanbul

 2. açılışında olamadım, ama kapanışında ordaydım : ) 1 saat boyunca şarkı söyledik, sallandık. sonra bambi’de dünyanın en güzel kızını gördük. adı ahu’ydu, duru da olabilir.

 3. Duru o Duru…Ben böyle duru bi güzellik görmedim arkadaş…Bambi’de platonik aşık olabileceğim aklıma gelmezdi…Yanındaki çocuğa saldırmayı ciddi ciddi düşündüm bi ara…

  Neyse…Dün akşam güzeldi ama…Çok güzeldi hem de…

 4. Direnİstanbul ara verdi stickİstanbul başladı.
  arada bu iki manyak Bambide kıza aşık olup genç bir vatandaşa sarmaya başlamasalardı tabi daha verimli olabilirdi.

  Bandistayı kaçıran ancak stickİstanbul a yetişen sechoe takdire değer bir kardeşimiz. durmuyor jet hızıyla yapıştırıyor. yanımızda iki bankacı yaptığımız iş atmlere sticker yapıştırmak. hayatımız saçma, çok saçma. bu kadar saçma sapan kişinin kısa sürede bir araya gelmesi “hacı hacı mekkede, hoco hocayı tekkede, deli deliyi dakkada” bulr sözünün ispatıdır.

 5. cok uzuldum ya, gidemedim dun aksam. cok gec geldi haber. 5 gun ol, kapanista olma 🙁 kahireye kadar devam protestoya. bandista kisa surmus ama guzelmis yazik oldu

 6. kahire’nin en kıdemli paşası tosun paşadır, onu protesto edelim. lütfücüm de gelsin 🙂

 7. ayrıca kapanış konuşmasında duyduğumuz ama anlamını bilmediğimiz “maşizm” kadınlar üzerinde erkek egemenliğini davranışlarına yansıtan, aynı zamanda faşist yönelimli erkeklerin zihniyetine verilen isimmiş. bu nadide bilgi bizi aydınlıklara sürükleyecektir, kuşkum yok.

 8. direnİstanbul, stickİsntabul, spreyİstanbul.. sokak güzeldir 🙂

Comments are closed.