Similar Posts

18 Comments

 1. öle deme başbakan hazretlerimizin burasına kadar gelmiş!

 2. Ampulü söndürmedikçe, ocağı söndürmeye mahkum bu millet.

  Nasıl kelime oyunu ama, werdure saldırıya geçer şimdi…

 3. Gayet yerinde bir tespit, ayrıca güzel kelime oyunu. Ama ilacımız Chp dersen sana tek diyeceğim “hadi len” den ibarettir. 🙂

 4. Zora gelince tüm AKP’liler aynı pozu satmaya çalışıyor arkadaş.

  Bir yolsuzluk haberi mi ayyuka çıktı? “Ama hepsi çalıyordu ki. Sanki bundan öncekiler çalmıyordu.” derler.

  Zam mı oldu? “CHP iktidar olsa daha kötü olurdu” derler.

  Diplomatik bir başarısızlık mı oldu? “Anti-Amerikancılığı CHP körüklüyor” derler.

  Haa onun dışında süperdirler, yolsuzluğa savaş açmılardır, diplomatik zaferler kazanmışlardır, ekonomiyi rayına sokmuşlardır.

 5. Adam var oy kullanmamış istediği partiye geçirir, adam var Chp ye oy kullanmış yıllardır memlekete hiçbir faydası olmamış bir partiye tek satır yazı yazamaz.

 6. Ne yani, muhalif olmak için önce pasifist mi olmak lazım geliyor?

 7. Öyle demişim zaten ben orada. Aynen bunu anlatmak istemişim bravo. 🙂 Kulağının üstüne öyle güzel yatıyorsun ki 🙂

 8. Ee ne dedin peki? Ben oy kullanmadım istediğimi eleştiririm, ama sen CHP’ye verdin, AKP’yi eleştiremezsin mi demek istedin? Vallaha anlamadım, cidden 🙂

 9. Daha çok zam daha çoooook. %50 zam yapılsın 3 ayda bu az . Yaşasın başbakanım yaşasın vergiler.

 10. Emre başkan, Ekim’de bir zam daha gelecek, az sabır 🙂

 11. Adamlar eleştirilen hatta halk tarafından ipte sallandırılan o muhteşem(!) DSP-MHP-ANAP koalisyonunun uyguladığı aynı politikadan devam ettiler. Derwiş Beyin kemer sıkma politikası onların sayesinde biraz daha arttı ve ilk 4 yılında bir zam olmaması da hepimizin yüzünü güldürmüştü. Eski günlük benzin zamları artık yoktu, minübüse uzun bir süre aynı paraya bindik. Tabi bence bu refah(!) dönemi Akp’ye %47 lik bir avantaj sağladı. Herkes daha iyi olacak diye beklerken daha ilk aylarda zam furyası başladı. Benzine ufak ufak gelen ve yıla vurulduğu zaman ki toplam fiyatın 2 katı kadar bir artış oldu. 600 ytl öğrenci akbiliyken 1300 lere çıktı. İşin özeti 4 yıl boyunca yapılmayan zamlar 1yıla sıkıştırıldı hemde fazlasıyla. Artık önemsemiyorum. Aklıma hep Kemal Sunal’ın filmi geliyor. Ne yapalım bizde doğal gazı dolaba kaldırır. Kalorifere dokunup ısınıyomuş psikolojisine bürünürüz. O yüzden daha fazla yapsınlar anasını satayım evimizde ki battaniyeye zam yapacak değiller ya.

 12. elektriğe %9 zam geldi yine. böylece elektrik sene başından beri %44 zamlanmış oldu. durmak yok!

 13. odun sobası kurcam lan artık eve!
  zaten ısınamıyorum yalıtım sıfır, bir de kol gibi fatura geliyor.
  ne lüzumu var.

 14. Maasinin hepsini dogalgaza vermiyorsun ya olm, hem zaten yazin ucuzlayacakmis, rahat ol…

 15. Olaya farklı bir zaviyeden yaklaşmak istiyorum müsadenizle. Evlenilmez abi bu devirde. Manyak mı lan bu kadar insan? Nasıl evleniyorsunuz abi ayıptır sorması?

 16. otomatik fiyatlanacaktı ya bu zımbırtı, hiç düştüğünü göremiyoruz biz 🙁

 17. evlenmek daha mantikli ortega. bir odada bir kisi yerine iki kisi isiniyor. bak cok guzel konustum, ikna edici. gidip evlenesim geldi simdi.

 18. havalar abartı soğuk değil ama 4 kasım en nihayetinde kasım yani.kazakla oturuyorum,battaniye alırım üstüme gerekirse,inadına birde camları açtım,yakmıyoruz ulan kaloferide alın sizin olsun doğal gazınız en doğalından…

Comments are closed.