Similar Posts

5 Comments

  1. dea yarın, öbür gün Doğan ve Erdoğan barışır sonra sen kötü olursun 🙂 dediydi dersin 🙂

  2. Olm ısrarla Doğan diyorsun, Erdoğan diyorsun sanki ben Doğan’ın yanında tavır almışım gibi. Yaptığım eleştirinin Doğan-Erdoğan gerilimi ile ne alakası var? Aha gir bak elimizden çıkan politika yazılarına. Bu ikisi can ciğer kuzu sarması iken de ne yazdığımız belli çok şükür. Doğan Medya’nın gazı değil yani bu muhalif tavır…

    İkisini de günahım kadar sevmem. Ki gayet açık yüreklilikle günahlarımı çok sevdiğimi de söyleyebilirim. İçki içmek gibisi var mı lan hayatta?

  3. Bi sabah ansızın boyununda 4 parçalı kırıkla uyanırsan bi de böyle düşün.

  4. Benim güzel kardeşim bu milletvekilini tepelerdi de , makamın, mevkiinin gözü kör olsun. Bu dayak olayından sonra onu kim genel müdür yardımcısı yapardı ki? Fakat para içinde milletvekiline el kaldırmamak bence yanlış. Madem milletin vekili elini kaldırdı. sende millet olarak tutup o eli bükeceksin.
    Ali rızayı tanıyorum ,iyi çocuktur. Genelmüdür yrd olmadan önce efeydi ama genel müdür yardımcılığı onun efeliğini almış. Ne diyelim. o milletvekilinin yanına da kalmaz. Yalan dünya. Tabi ki Alı rızanının yanınada genelmüdür yrd kalmaz. Bu dünya kime kalmış ki?

Comments are closed.