Similar Posts

10 Comments

 1. tosun kisisiyle konusuyorum surekli, onun da durum boka sarmak uzere yer yer anladigim kadariyla. yine de haline sukrediyor tabii her zamanki gibi…
  haline sukretmek derken, bu konuyla ilgili bir yazim olacak sanirim yakinda, dur bakalim…

 2. Ocak kritik beyler 🙂
  Orda patlamazsak, önümüz açık hayrolsun.

 3. Beni kriz etkiledi denemez, zaten karin tokluguna bizimkisi, kovsalar ne gecer ellerine? Lakin gecenlerde hocanin balansi bozulmustu, ayar vermistim hafiften artik nereden cesaret geldiyse, o gunden beri mail bile atmiyor her gun 3 tane sacmasapan mail atan adam. Balansi da pek duzelmedi, bosuna ayar verdik. Sonum yakindir gibi sanki, hakkimizda hayirlisi.

 4. “Werdure desen, sırf iki gün alem yapacağım diye Tayvan’a giden s2 toshack’ına denk bir adam…”

  Tamamen biznız bizim olayımız yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim. Allah sizi inandırsın bizi teğet geçen kriz Tayvanı bile vurmuş. Ayrıca hitap ettiğimiz oto sektörü vites küçülttüğünden hatta yer yer el freni çektiğinden darlanmıyor değiliz.

 5. Tayyibi teğet geçen kriz, IMF’nin 25 milyar doalr veririm ama KDV’yi artırcaksın söylemi ile ülkeyi en geniş çakralarından vurdu bile. KDV’yi %8 yaptım diye boburlenen hukumet %18’e nasıl bir açıklama getirecek, o zaman da teğet kelimesi kullanacak mı meraklar içindeyim…

 6. Dün hazretleri IMF ile yaptıkları pazarlığı anlatıyordu, aslanın midesinden ekmek almaya çalışıyoruz filan diye. Lakin aynı gün akşam IMF’den yalanlama geldi Türk hükümeti ile masaya oturmadık olağan ilişkimiz aynen devame diyor diye.

  Hayatı yalan dolan bu adamın ama, off ulan, bir toplum salak olmayagörsün…

 7. Kasımpaşalılık ile ne alakası var bu olayın???

 8. tayyibin kasımpaşalılık tavrı ile alakalı abi, kişisel algılama 🙂

Comments are closed.