Similar Posts

12 Comments

 1. Çok haklısın. Bu çok önemli çeteleşmenin ciddiyetini anlayamayan bir bölüm basının sadece haber çıkartalım diye oluşturduğu saçmalık bu. İstediği kadar parası olabilir. Ato başkanına Atatürkçüsün Eurolarla ne işin var demek ve bunu haber yapmak komedi.

 2. Aslında Basının bir gerçekte varki o para Ergenekon çetesinin darbe planlarını gerçekleştirmek için kullanması için ayrılan gizli para olabilir. Ancak sadece paranın kaynağının ne olduğu konuşuluyor

 3. Ceza dediğin olabilir elbette, Kırşehir’e kurulacak 5 yıldızlı otelin sermayesi de olabileceği gibi. Herşey olabilir adamın kendi parası.

  Darbeyi finanse etmek için ayrılan para olduğuna dair bulgu olsaydı polis el koyardı heralde. Ya da kayıtdışı paraysa Maliye hemen devreye girerdi/girebilir.

  Medya hadisesi üzerine bir eleştiriydi bu. Misal tam da şu saatlerde ATV bir belge gösteriyor. Suikast yapılabileceğine dair cümleler içeren bir belge. Fenerbahçe Orduevi’nde çıkmış söylenene göre. Size kim verdi bu belgeyi diye sorası geliyor insanın ama soruşturmanın gizliliğinden kastedilen bu sanırım. Medyaya servis edilen bilgileri sorgulamak imkansız. Gizli çünkü.

  ATV-Sabah, Zaman ve Taraf’tan takip edeceğiz artık soruşturmayı. Diğerlerine gizli, bu abilere açık, yayla gibi…

 4. Ben bu aralar paraya sıkışığım da biraz, gece ben de gelsem?

  Sabah işe giderken radyoda gazete haberlerini okuyan bir adamı dinliyordum önce 2,5 milyon € dedi son okudğu 2-3 gazetede miktar 3 milyon €’ya çıkmıştı. Duyum değil bişey değil yahu bari bilgiyi doğru yazın.

 5. aslında Cumhuriyet gazetesinden takip etmek daha kolay olurdu İçlerinde örgütle bağlantılı birçok eleman var. Bilgi sızdırmak yerine direk kaynak mevcut 🙂

 6. Fettoculardan öte örgüt mü var allasen? Bizimkilerin iddianamesi bile yok daha 🙂

 7. “Bu adam içerde, kasalar evde, karısı evde yalnızdır, ya da en kötü ihtimalle bir iki tane hizmetçisi vardır.”

  Adam 2.5 M avroyu evinde saklıyor. Bu soruşturma olmasa bile sıkar biraz. Sen sanıyorsun ki senin apartman dairen gibi bir ev orası. Vurcan tekmeyi gircen içeri canoğlan kasayı kemirecek sonra gelsin paralar. Ne olduğunu anlamadan piranalara yem yaparlar bizi.

 8. Werdure disiplinsiz hareketleri ve takım kaptanına medya önünde eleştirilerde bulunması nedeniyle kadrodan çıkartıldı, bilginize…

  Onun yerine görev ve sorumluluk bilinci, askeri tecrübe ve eğitimi nedeniyle ATBS eklendi.

  Gazamız mübarek olsun!

 9. Bir terlik giydik diye yapılır mı lan bu yaz günü?

 10. mahuaha beyler bende gelebilirmiyim. lan bu arada atbs hoşgelmiş beş gelmiş.. yahu adam ato başkanı onda 2,5 milyon olmaycakta bende mi olacak adamlar tayyibe 1 milyonluk bentley veriyoda,oğlu bilmem kaç milyona gemi alıyoda ato başkanında mı olmayacak bu para. Bu nasıl bir acındırmadır ben anlamıyorum.

 11. Bu plana yardımcı olması açısından melih gökçek’ten bir alt geçit istiyoruz kasaların bulunduğu odaya.

  Bu arada istiyoruz diyerekten hemen plana dahil ettim kendimi ehe ehe

Comments are closed.