Similar Posts

9 Comments

 1. İçeriğe yorum ekleme aparatı da kuruldu.. Bi bakalım, faydalı olursa kalır, yoksa göndeririz bunu sezon öncesi..

 2. Rahmetli Ercan’la , Elele’deki günlerimi aklıma geldi.Bende o zamanlar bu kadar sert , bu kadar samimi yazıyordum..Keşke bu gençlerle yer değişebilsem.34 tlk 23 ..tam etiler yönünde önümüze kırdı.abdülkadir aksu uyuyor mu? nerde benim fasulyeden.com um?neden üzerine gitmiyor benim fanzinim?

 3. Siz onu bunu bırakın da..Sağ üst köşedeki kupabeyi barca posterini görünce bir şeyin altını çizmek istedim. Biz birşeyleri gerçekten yanlış yapıyoruz. En güzeli Datça ya yerleşmek , hani Casablanca filmindeki gibi.Müslüm Gürses’e bayıldım..

 4. 1700 lerde O zamanki adıyla Adopenus rıhtımına yani şimdiki Konyaaltına bir gemi yanaştı..Gemi panama bandıralı bir transatlantikti.İçinde yemyeşil bir sürü sebze vardı.Padişah hemen geminin kaptanını çağırdı..İçindekileri sordu..”FAS SULTANIM YE” Dost ülke Fas’tan yemeniz için getirdim demek istiyordu.O günden sonra bu sebzenin adı fasulye olarak kaldı..Peki o mürettebattan bir kişi vardı ki..O fasulyeyi aldı ..cebine koydu. ve istanbulda dikerek ..bütün şehre yedirdi..çok tanıdık bir isimdi ..nazım hikmetten başkası değildi o…

  gençleri bu çalışmalarından dolayı kutluyorum..

 5. Ulan ben de bu saatte kimse girmez nasılsa siteye diyerekten, sağını solunu kurcalıyorum, bişiler değiştiriyorum filan.. Nasıl utandım, nasıl utandım..

 6. dea ben şimdi sana kimi kekliyosun lan desem etik olur mu? Dikkat et demiyorum ama soruyorum. Hatta telefona bağlanmayan adam değildir. Dikkat ettiysen adam değil demiyorum ama telefonla bağlanmazsa adam değil diyorum.
  Ulan Hıncalından Haşmetine bütün liboşlar iki nokta mı kullanıyor diye düşünüyorsun? Kendini çok pis ele veriyorsun çok pis.

 7. ulan yorumlar da üstüme kaldı iyi mi? hayır yarın öbür gün vakit gazetesini bombalasalar, oraya da “ben bombaladım.. gelin beni alın..” yazsalar iki noktalı cümlelerle emniyet pat diye evimden alıcak beni.. 3 noktaya ‘apgreyt’ zamanı gelmiş de geçiyor… (bakın 3 nokta…) (bak yine…) (ulan…)

 8. alacağınız olsun…aman pardon vereceğiniz olsun.görüşeceğiz yakın gelecekte..

Comments are closed.