Similar Posts

7 Comments

  1. esnek saat uygulamasına geçilse.mesai saat 10’da başlasa.haftalık kota olsa.uykularımız kaçmasa.bi nebze olsun rahatlamaz mıyız ha?yarın iş var kalkmam lazım sendromu azalmaz mı?

  2. bu sebepledir ki herkesin geç geleceğini bildiğim buluşmaya bile en az 20 dakika erken gidip öküz gibi bekliyorum işte, herkesin sevgilisi geliyor, arkadaşı geliyor, ekildiğini anlayan bile basıp gidiyor ben 20-30 dakika orada.

  3. omento, isin bomba kismini soyleyeyim mi, bolum degistirmeden once esnek saat uygulamasini cok seven bir mudurle calisiyordum. ondan sonra bu durumla dusmek ne aci bir bilsen…
    ha aslinda hakkini yemeyelim, sirketin genelinde esnek saatlere duyulan bir sempati soz konusu, ama en baslarda belirttigim gibi, bolumde daha yeni oldugum icin cok da fazla goze batmak istemiyorum. yoksa sen beni 6 ay sonra gor, ogle yemeginde merhaba derim herkese (hani onceden yapilabiliyordu, o acidan =).

  4. Peşpeşe iki hafta, yani 10 işgünün 5’inde servisi kaçırıp işe geç kalan bir insanım ben de. Ulan ne güzel kimse de birşey demiyor derken, bir gün toplantıya geç kaldım. Ve kapıdan girer girmez müdürün yüzüme bile bakmadan “Ve son olarak, bundan sonra geç kalmayacaksınız, kalsanız bile pişkin pişkin toplantıya girmeyeceksiniz. Toplantı bitmiştir.” cümlesi ile sıçışlara geldiğimi anladım. Gerçi toplantıdan sonra aynı müdür “toplantı odalarından birisini yatakhane yapacağız, Reşat’a tahsis edeceğiz, geç kalmaması için” diye espri yapınca “heüejeüejeeü” efekti ile buzları eritmiş, yeni geç kalmalara yelken açmıştım.

    Abicim, bünye bu, zaman zaman ayrılmıyor yataktan…

  5. Müdür beyimiz bize küstüğünden beri saat konusunda rahatız, patrondan önce gelmek kaydıyla tabi.Ama prensip sahibi duruşum ve gelecek vaat etmenin verdiği gaz ile hiç geç kalmadım şu 6 sene çerçevesinde 🙂

Comments are closed.