Similar Posts

11 Comments

 1. Ne süprizi sevenlerin deasıymışsın birader. Her an nereden bi kuş çıkaracaksın acaba yine tedirginliği var üstümüzde. Helikopter sesi duymuş Şaakaşviliye döndük.

 2. gerilim olur musun dea?

  bekle allah bekle..sürekli yapıalcak yeniliklerden bahsediyosun..inşallah olur diyoruz.. haybenden heyecanlandırmıyosundur umarım bizi :d

 3. Valla bu gavur milliyeti der ya hani “deadline” diye, hah işte bende o deadline hassasiyatı olsaydı ahh ahh bugün çok başka yerlerde olurdum ama, şimdi böyle ramak kaldı, ha oldu olucak, sanırım olmuycak, hehe oluyor lan oluyor şeklinde takılmaktayız 🙂

  * * *

  Oluyor galiba, bilemedim ki 🙂

 4. gravatar’ın sistemlerde kullanılmamasının tek nedeni çok az kişinin b gerçeği bilip kullanmasıyla, çoğu yorumda sabit(admin tarafından atanan) gravatarların kalması. ve böyle olması hem olayın işlevselliğini kaybetmesine neden oluyor hemde görsel olarak kötü duruyor.

  eğer herkes yaparsa yeni sistemde güzel bir işe imza atılmış olunur

 5. Valla bu gavur milliyeti der ya hani “deadline” diye…Bence bu tarz paragraf başlangıcı, bir sonraki cümlenin vicdan temizlemesi gibi. Ben de yapıyorum arada sırada. Deadline kelimesini kullanmak istememek, ama kullanmak zorunda olmak ve bir öncümleyle vicdanı rahatlatmak. Bir “ölüm çizgimiz” olsaydı keşke.

 6. Değiştirdim, ve fakat hâlâ ve ısrarla aynı resim çıkmakta. ctrl+f5 de denedim, olmadı. Neden böyle yapıyorsun bana sayın dea insanı?

Comments are closed.