Similar Posts

4 Comments

 1. amına kodumun pişkini ya. narenciye’ye falan girdi en sonunda artık dolambaç uğruna. bi program daha gelicek gibi ama, ucu açık bırakılan filmlere ikincisi çekilcek kesin denir ya o hesap. fıkra da hiç komik değildi ayrıca.

 2. Benim dönemimde bir hayali ihracat olmuştur ama konumuz bu değil, buna sonra geleceğiz” mi dedi bana mı öyle geldi?

  Şimdi bir şirketin tırından eroin çıktıysa bu şirketin sahiplerinin suçu mudur?” dedi, bunu kesin duydum. Yok anasını satayım şöförün suçu tabi.

  Fıkraya da sadece kendisi güldü zaten. İyice rezil oldu lale 🙂

 3. Kılıçdaroğlu tüm iddialarını belgeye dayandırmışken adam hala çıkıp “Belgesiz konuşmayın, özür dileyin” diyebiliyor aklım almıyor. Bu ne pişkinlik, bu ne terazisizlik…

  Gerçi İslamcı basın da olanları böyle yazacak, şüphe yok. “Kılıçdaroğlu sustu, Dengir ayar verdi” filan diye.

  Yalnız adamın uyuşturucu ile yakalanan şirketin tırlarının aranmaması için gümrük müdürlüğüne yazı yazdığı belgelendi. Çıkıp çıt demedi, fıkra anlattı. Ben gayet taraflı gözle izledim, yalan yok. Ama yani bu kadarına da pes değil midir? Ayen beyan ortadaydı sanki herşey. AKP’li birisi gelse de yorum sahasına görüşlerini dinlesek?

 4. adam en sonunda en doğrusunu söyledi. “hiçbir şey söylemicem, her şey ortada.” kendi söledi abi daha ne dicen 🙂 çıkarken de hala belgeyle konuş belgeyle minvalinden bişeler diordu. yahu bi ton belge yığmış adam oraya 🙂

  ha bi de az önce osurdum biraz sonra kokusu gelir :p

Comments are closed.