Similar Posts

10 Comments

 1. ben bu fotoyu calip libos geyigi yaparim uzerine, burada tutmaz, burada yapmicam. dea’nin ellerinden, tosunun gobeginden, digerlerinin alinlarindan oper, ulvi’ye rezalet bir bayram dilerim.

 2. haha yok lan bolunmus inek su surekli ortalarda gezen amerikalilar ulkeyi boldu haritalarina cok benziyor.

 3. Ağa parçalı bi harita gördü müydü, tayakkuza geçmeyi yüz yılllardır kaçırmadığınız gibi hala saniye sektirmiyorsunuz dış mihraklar olarak. Bu alman disiplinini takdir etmiyor değilim.

  Bayramın kutlu olsun Ağam. Elbette Ulvi hariç tüm fasulyeden ahalisi bayramınız bayram olsun emi.

 4. ulan grip oldum ne beddua gücüymüş arkadaş.

 5. Aga oralarda bayramin burdaki gibi tadi olmuyordur sanirsam? Yani sanmiyorum ki sizinkiler tee Konya’dan oralara set yollasinlar 🙂
  Bayramin kutlu olsun Aga aka FasulyedenKomKanada’danBildiriyor…

  Ulvi domuz gribi mi lan yohsam? Bu mubarek gun bu kadar insanin duasi kabul olmus olabilir mi?

 6. Elitist damarım tuttu bak, bugün bir dışarı çıkayım dedim. Teknosa’ya, ordan da Migros’a yürüdüm geldim, halk yığınları 3. sınıf bir moda akımıyla bezenmiş bayramlıkları çekmiş, iett cenderesinde bir ona bir bu yana savruluyorlar…

  Bak şimdi de taşralı damarım tuttu; bayram dediğin şey taşrada güzel ya… Büykşehirde ne bayramı allasen…

 7. almanca kurbanbayramı -opferfest- demek. işin matrak yanı ise -opfer- kelimesinin genç nesil tarafından küfür olarak kullanılması.
  -du opfer- der mesela asosyal kesimin gençliği
  (asosyal kelimesi almanlarda sosyal olmayan insanlara değilde, en en en en eeeeen alt sınıftaki insanlar için kullnılır) ve sana -salak- anlamında birşeyler demektedir. -kurban- der yani aslında.
  anlatabildiysem şimdi bunu ne ala.
  hörmetler.

Comments are closed.