Similar Posts

10 Comments

  1. Bu sene yapılan radyo ihalesine kimse katılmadı diye biliyorum. TRT bize verin, bedava yayınlarız dedi. Ama federasyon da bir önceki sene 3 milyon dolar gibi bir meblağa sattıkları ürünün bedava olmasına yanaşmadı. Garip bir durum tabii…

  2. evet bu sene lig radyo almadı yayın haklarını,kim aldı bilmiyorum ama yapılan ihalede teklif götüren olmamış.yayın hakkını alamayınca lig radyo bu şekilde bir program hazırladı,maçların önemli anlarını ve gollerini aktarıyorlar.

  3. Uc asagi bes yukari dediklerimin cogu gecerli hala. Meksika liginden mac sonuclarini radyodan takip edecek adam mi var bu ulkede?

  4. Bu lig tv internet ortaminda mac ozeti vermenin bile tapusunu almis. Turkiye’de yasiyorsaniz acip pazar gecesi izliyorsunuz ama yurtdisi insaninin uc buyukler harici mac ozeti izleme sansi yok. Adamlar videolig diye site yapmis, sadece goller var, 0-0 biten maclardan tek kare bile goremiyorsunuz. Ayrica gol goruntuleri de toplam 30 saniye, golun 5 saniye oncesinde basliyor, sonra kalan 25 saniye gol sevincini gosteriyor. Goruntu kalitesi de rezil oglu rezil, herif sensible soccer oynarken capture etmis onu gosteriyor sanirsiniz.

  5. Kupa maçlarını da TRT tvden verecekmiş, o da iyi oldu.

  6. Maçı izleyecek adam bulamama sebebiyle maçı radyodan takip ediyorum.

    TRT almış ihaleyi almasına da açıp maçı dinleyemiyorsun ki adam gibi. 3-4 dakika arayla farklı maç anlatıyor abiler. Arada Bank Asya maçlarının skor güncellemeleri geçiyor. Reklam da cabası.

    Arkadaş ben Fener maçını dinlemek istiyorum yahu, niye bana bugün oynanan bütün maçları anlatıyorsun?

Comments are closed.