Similar Posts

5 Comments

 1. açıklama o kadar komik ki. telekom undan tutunda petkim e tüpraş a, çoğu devlet teşebbüslerini özelleştirmiş bir hükümet zamanında BTK başkanının ettiği kelama bakınız. neyden bahsediyosunuz siz, çocuk mu kandırıyorsunuz yoksa. yargı bile dinleniyo 70 milyonu geçtim yargı dinleniyo, adam gelmiş arama yaparken cızırtı taa ilerlere gidip geliyo diyo. dalga mı geçiyosunuz yoksa sizin dalga boyu mu kısa? doğan çocuğa mail vermeyi bilememde kıçlarına birer çip takıp dinelenebilirler yakında. aslında normal. başbakanı artık yadırgamıyorum ilk geldiğinden beri türk halkıyla hep dalga geçiyo diyordum. btk başkanıda gereğini yapıyo. nedemişler; imam osurursa cemaat sıçarmış.

 2. bu isin arkasindada vardir bi tilkilik.

  zaten sansürleyip duruyorlarmis dünyanin sitesini.

  malum bir sürü yabanci siteye erisim yasakli. bu yerli arama motorundanda o sevmedikleri siteler zaten cikmayiverir. hem kime lazimmiski ?

  yerli arama motoru ciktiktan sonrada “öteki“ arama motorlarini sansürlerler, erisime kapatirlar, sonrada “yerli mali yurdun mali , her türk bunu kullanmali“ edasiyla yapilanlarin halka hizmet vermek adina ne kadar büyük bir fedakarlik oldugunun nutukunu atarlar.

 3. En kısa zamanda youporn‘a da bir tane alternatif bekliyoruz. Eee olmuyor böyle hep yabancı, hep yabancı, bizim neyimiz eksik biz de yaparız ki. Ha bu arada yapamaz demeyin, hatta aklınızdan bile geçirmeyin, yapılmış örnekleri de var ama şimdi isim veririm ben suçlu olurum.

 4. Bu tayfun acarer lise zamanında yaptığım staj (ki türk radyo sahil gemi istasyonu idi) yerinin müdürüydü.İnanılmaz pratik zekaya ve iş bilirliğe vakıftı.İlk uydu vericileri ve devletin hava gemi yer istasyonları gelişimini apmıştı devlet istesin google yaratır facebook kurar bu herif.

  *Şimdi google düşünsün 🙂

Comments are closed.