Similar Posts

12 Comments

 1. Yaziyi okurken benim de aklimda son paragrafi yorum olarak girmek vardi. Hurriyet yapiyor zaten senin o dedigini diyecek idim…

 2. Hürriyet benden sonra yapmaya başladı. Bir de çerçeve merçeve ayağına sağlam geçiriyorlar, ayıptır söylemesi…

 3. Hayatimda gordugum en beles hediye de buymus, kutuphaneye git scanle, yazdir, oha. Bir de yazmis cuzi bir curetle diye. Kiz olsam “bana boyle bir hediye verip adeta benlen tasak gectigin icin ceza olarak alman gereken hediyeyi 2 ile carpiyorum, git 1 adidas ayakkabi uzerine al uzerine bir de en kral bogaz manzarali restoranda yemek isterim” resti cekerim. ulvi bile bu kadar belesci olamazdi.

 4. Hahahaha, lan oğlum manyak mısın? Hediyenin kıymeti, ödediğin fatura ile mi orantılı senin için 🙂

  Bence gayet hoş, ince bir hediye. Ee Gizem de beğendiğine göre sana ne oluyor, ne gaz veriyorsun ki kıza 🙂

 5. Milliyet gazetesinin çizgisini (son yıllardaki) eleştiren biriyim, ama bu yaptıkları hareket süpersonik oldu. Helal olsun.

 6. Haha lan geyik yapma, insanlarin ici guzel olacak diyip bitir bari. Hediye dedigin konsept nedir ki, iste gereksiz bir gelenek, manevi onem falan tirt seyler bunlar. Gizem begenmis ama bence usulen begenmis, yani bu kadar beles bir hediye bana verilse “yuh lan vay belesci bu ne demeye utanirdim”, acikcasi belesciligin bir siniri olmaliydi. Olmadigini ulvi’den biliyoruz ama o ulvi. Bence Gizem gaza gelmeli su noktada ve bu beles hediyenin rovansini almali.

  Yasasin Altarci mucadele orgutu

 7. Şimdi biricik dea’ya karşı bu konuda haksızlık edemem. Aldığım en anlamlı hediyelerden biriydi. Hatta uzun süre etrafımca konuşulan bir hediye oldu. Üstünden çokta geçmedi ki sonra bu durumun reklamlara kadar taşınması pek hoşuma gitmedi. Olsun. İşin maddi boyutunu konuşmak gereksiz, dea’cıgıma hakkını verdikten sonra bir yerden de golümü atmadan geçemiciim. O zamanlar ince ruhlu bir dea vardı, cüzi bir ücretle, anlamlı bir hediyeyle karşımıza cıkabiliyordu. Şimdi o da yok arkadaş, o da yok 🙂 Aga, bir yerde doğru demişsin ama yani rövanşı almak istesem, dea terk-i diyar eder. 🙂

 8. Altar & Absinthe & Aga Co.
  Vay anasını ya, bir tane mi sevenimiz yok ulan sitede…

 9. Bu vesile ile bana hediye olacaklara da mesajimi vermis oldum sanirim. Hediye verecekseniz bana el emegi goz nuru hediye boncuk islemeli duvar susu falan gibi hediyeler yerine isime yarayacak bir sey verin lutfen. Eger karar veremiyorsaniz cek de kabul ederim, cok pis manevi degeri olur. Yalniz en az 75 TL yazin cekin ustune de, daha dusuk olmasin; cocuga harclik mi veriyorsun arkadasim.

  Ahaha saka lan soyledigim ekibe bak, hayatlarinda kac kere hediye verdilerse.

 10. dea süpermiş hediye, keşke böyle afişe etmeyip kulaktan söyleseydin de bize de lazım olurdu belki 🙂
  yaşasın gönlü zengin cebi fakir romantik fasulyeden yaşam patlformu!

Comments are closed.