Similar Posts

13 Comments

 1. Spor basinindan hayatimda ilk kez bu kadar tiksiniyorum. Koskoca futbol takimini Kezman-Semih tartismasina indirgemeyi basardilar bir aydir. Taraftar da baska bir sey konusmaz oldu. Kezman ilk 11 oynamasin diye bir aydir cigiranlar Kezman’in ilk 11 basladigi maclarin sonucunu bir yazsa keske. 4 tane atiyoruz muhabbetleri yine Kezman, sizin kaleminize sokayim diyorum bazen. Yahu tamam kotu oynuyor ama su anda ama transfer vakti degil ki, neyin mucadelesi bu? Takimdan bir adam eksilince her sey yoluna mi girecek? Semih-Kezman ikilisi forvetimiz, isteseler de istemeseler de… Zico da onlari keyfine gore kullanir, isteseler de istemeseler de… Takim kazandiktan sonra gerisi lakirti. Ha Gs’ye kaybedersek yine Kezman suclu olacak onu da simdiden soyleyim, yere dusene tekme vurmak konusunda uzerlerine de yoktur. Bilmem kac milyon euro alan adam o golu atacak arkadas diye net cumleleri kurarlar ama bilmem kac milyon alip duzgun cumle bile kuramazlar. Oyle bir sey olursa da 1 aydir kezman gitsin diye yirtinanlar ortaya cikip egolarini tatmin ederler bolca artik. Memlekette futbol futbol degil cinnet yahu cinnet.

 2. Sen yazınca aklıma geldi, hayatımda üç tane futbolcunun Fenerbahçe’ye gelmesini çok istedim. Bunların ikisi geldi, ve maalesef ki onca iyi yabancı transferin arasında Fenerbahçe taraftarlarınca “ah be” olarak anılan ikisi bu oldu. Çok zor bir duygu hastası olduğun futbolcunun senin takımında başarısız olması…

 3. Her unutuşumun ardından girdiğim bu sitede her sosyalistleşmenin ardındaki yine sarı yine lacivert bir yazı…Yazarlar lütfen (!) biraz daha yeşil, beyaz, kırmızı, siyah, mor…

 4. “a bir adam nasıl başlarsa öyle gider “diye totemci bir zihniyetle katılayım tartışmaya. Hatırlayın ilk geldiği günleri , yok çetnik işareti , yok sırp milliyetçisi..v.s Adam direk negatif başladı ,negatifte gitti.

 5. Neydi ki Kezman’ı bu kadar bize bağlayan?
  Nedendi ki bu kadar sabır bu kadar destek?

  Cevabı çok basit,içimizdeki arma aşkı ve Kezman tarafından o armaya gösterilen saygı, o arma için verilen mücadele, o arma için gözyaşı, o arma için kavga..

  Evet doğuştan Fenerbahçeli değil Kezman, bunları profosyonellik anlayışı gereği de yapıyor olabilir. En azından Kemal-Selçuk gibi 1-0 mağlupken kakara-kikiri yaptığına tanık olmadık.

  Seni seviyoruz Kezman.

 6. diğerleri de kezman gibi yedek kaldıktan sonra ben bugün yedek kaldım benim yerime oynayan ne yaptı demiyor

 7. Kezman ı seviyorum. hatta Alex den sonra en çok ou seviyorum bu takımda. Sevilla maçlarında Kezman defansta o boş koşuları yapmasa kafa göz dirsek sevilla defansını yarmasa o goller gelirmiydi.

  Çok gol kaçırıyor hatta boş kaleye atamıyor. Ama takım için koşuyor üzülüyor seviniyor dirsek yiyor tekme atıyor.

  Seviyorum seni Kezman.

 8. @tosun,
  Bahsettiğin diğer eleman Ortega mı?Haa bi de son cümlene katılmamak elde değil..

 9. Anelka’yi gelmeden once sevmezdim geldikten sonra sevmeye calistim ama giderken nefret ediyordum.

 10. Hala yok Kezman penlatı kaçırdı şöyle oldu, Maldonado şöyleydi şeklinde konuşanlar, bence şu aşağıdaki yazıyı okusun.. Fenerbahçe tarihinin en önemli Avrupa perfromansını yaşatan takımı çok haksızlık yaptık be.. Sanki ilk defa şampiyonluk kaçtı elimizden..

  http://www.aksam.­com.tr/yazar.asp?a=117259,10,107­

 11. Mansur abi, tam da yıllardır Gs ile dalga geçtiğimiz, başarı budalası seyirci mantığıyla yazmış.
  Annemizin ligi diyen adamdan korkacaksın, koşarak uzaklaşacaksın arkadaş. Gördük annemizin ligini, az daha seneye ŞL’ye kalamıyorduk. Seneye nerede sükse yapacaksın Annenin Ligi’nde birşeyler başaramazsan…

 12. PSG yolcusu derler kendisi için. Hayırlısı olsun…

Comments are closed.