Similar Posts

11 Comments

 1. fasulyedene tc kimlik numarasıyla girilecekmiş dedikoduları dolaşıyor..du bakalım ne çıkacak?

 2. TCKN iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Ama gold üyelik için aylık 9.99$, yıllık 99.99$ talep etmek gibi bir amacımız var 🙂

 3. Cutenews ve phpNews’ten sonra interaktif bir sisteme mi geçiliyor yani ?

 4. Repçi tayfa yine siteye dadanmaz umarım..Kusma aparatı deyince nedense aklıma hep onlar geliyor.

 5. İnteraktif sistemden kastını anlamadım Raportör. İşte en fazla bu kadar interaktif oluruz, belki iki gıdım daha fazla.

  Sitenin tüm amele işleri şuan tamamen benim omuzlarımda ilerliyor. Tüm yazarların yazılarını ben ekliyorum, görseli, redaksiyonu falan filan. Yeni süreçte yazarlara daha geniş bir alan sunuyor olacağız. Yani artık sabah FasulyedenKom’u açtığımda “Aa birisi yazı eklemiş” diyebileceğim. Buna çok ihtiyacım var. 🙂

  Ayrıca yazarlar dışında üyelik sistemi de olacak.

  Üyelik sistemi ile birlikte; artık hem yorumlarda, hem de kusma aparatında rapçi veletlere yer yok 🙂

  * * *

  Ramak kaldı dedik ama biraz daha uzayacak sanki süreç. Zira mevcut yazılara ve yapılmış 1500 yoruma kıyamadığım için onları da taşıyorum. Tek tek, ve de ellerimle. Uzun süreceğe benziyor.

 6. Sanki sadece son 2-3 aydaki yazilari tasiyip kalan yazilari txt olarak arsivlesen, yorumlari da hic guncellemesen daha kolay olur. Hepsini yeni dizayna aktarmaya calisirsan bu is bitmez.

 7. Di mi di mi di mi 🙂

  Amerikan ordusunun efsane haline gelmiş bir uygulaması var ya hani, biz savaşırız tonlarca askeri telef ederiz ama bir tane bile askerimizi düşman toprağında bırakmayız, gelir ülkemize gömeriz diye.

  Hah, bu da o hesap, dedim ki ulan ben kıyamam bu yazılara hepsini taşıyayım. Ki taşıdım. Sonra da dedim ki “canlarım benim 3-5 ziyaretçimiz var ama nasıl da yorum yapmışlar, kıyamam.” Bu noktada deli bir gaz hali geldi üstüme “Lan Dea taşırsın lan, ne var ki, kopi pest, kopi pest”

  Ama gel gör ki, pest pest derken pestile döndüm. Gözlerimin feri kaçtı, gençliğimi gömdüm php dosyalarına.

  Ha yetmedi neredeyse bitmiş tasarımı da beğenmediğimi farkettim, hobaa sil baştan 🙂

  Demem o ki, ramak filan kalmadı kardeşim, belki 2009’a :p

  Allah benim belamı vermeye.

Comments are closed.