Similar Posts

10 Comments

 1. Dün Ronaldo madalyasını alırken ıslıklayan Barça’lılar! Kardeşimsiniz ulan!

 2. Bu ronaldo kadar antipatik topcu az gelir dunyaya ya, beckham’dan bile itici a.k…

 3. neden sevmiyorsunuz lan ronaldo’yu, tavugunuza kis mi dedi?

 4. Antipatik olm. Adam gol atiyor, sevinmiyor falan. Surekli bir herkesi kucumseme halleri. “Ben dunyanin birinci, ikinci ve ucuncu en iyi futbolcusuyum” demisti gecen sene yilin futbolcusu secildiginde. O kadar iddiali konusabilecek bir fitbolcu degil, ama bunu soyleyebiliyor. Ve bu insanlari rahatsiz ediyor…

 5. Dün maçı şahsi sebeplerle 60. dk’dan itibaren izleyebildim. 60. dk’dan itibaren farkettiğim tek şey, bu İngilizler “biz daha üstünüz, en iyi takım biziz” sendromuna girmişler. Ronaldo ise “Sivas’ın hepsi, Kayseri’nin yarısı benim” ya da “dünyayı 5 kez yarattım, 4 kez yıktım” edalarıyla geziyor. Puyol’a tekme tokat girip gider yapmalar falan. Ah orda ben olacaktım. Sırf Ronaldo’nun bacağını kırmak için bana bi lisans çıkarsaydı barça, 90. dakikada girerdim oyuna, yakalarsam kırardım bacağını. Yakalayamazsam da madalyayı alırken dalardım kesin:)
  Bir insan evladı bu kadar itici, bu kadar uyuz olamaz:)
  En iisi benim dior ya beyefendi, dün gördü en iisi kimmiş die.
  Atamızın sözü ile noktalayalım:
  “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim”

 6. Barcelona gol yemeyeyim diye bu kadar oyunu çirkinleştirebilirdi. Bazısı savunma yapar oyun çirkinleşir, bunlar da çok pas yaparak topu ayağında tutarak savunma yapıyor. Oyun çirkinleşiyor bence. Bir tane pozisyonları var mı 50 pas yapıp girdikleri?

  Halamın bıyığı demek istemem ama şu var Bu Barcelona’ya karşı şöyle dişe diş orta sahada savaşacak Liverpool daha güzel giderdi. Manchester hiç birşey yapmadı bence kazanmak adına. Zaten yapabilecek gücü de yoktu.

 7. Ronaldo 35 yaşından sonra galatasaraya falan gelse tam olur. Tam bir galatasaraylı tipi var adamda. Altın ayakkabıymış, messinin golü attıktan sonra çıkan ayakkabısı var ya sana girsin lan çakma ronaldo!

Comments are closed.