Similar Posts

23 Comments

 1. Nilüfer’de kola servisi yok. Çay, kahve dışında sadece Meyve suyu alabiliyorsun, ama o da iğrenç. Laptopa bile dökülmez, o derece…

 2. ben de hiç bi zaman o kadının simgelediği kişiliği anlayamadım. ya ben yada çevremdekilerin hayatta hep aşşa yukarı dea’da olduğu gibi olaylarla karşılaştığını duydum da bu karşı taraftaki insan grubu kimdir, nedir, nerden gelir, insan mıdır anlayamadım. lan yoksa diyorum şimdi de acaba o da gidip kendi blogunda arkadaşlarına “ankara yolunda terör saçan hayvan” başlıklı yazılar mı yazıyor kendi perspektifinden. yani yok bi açıklaması kafam almıyor nasıl o cümleler kurulur nasıl bu kadar dünya benim etrafımda dönüyor algısında kalabilir bir insan evladı?

 3. acaba o da gidip kendi blogunda arkadaşlarına “ankara yolunda terör saçan hayvan” başlıklı yazılar mı yazıyor kendi perspektifinden

  Hemen google’da arıyorum 🙂

 4. Karşılamaya gidilip, “Şu mu kadın?” diye parmakla gösterilerek ortama gerilim yayılabilir, biraz da argo tabirlerle ve “Tamam arkadaşlar, gerek yok, değmez” gibi cümlelerle ortamda çirkinliğe zirve de yaptırılabilirdi. Hakikaten kibar davranmışsın kardeşim 🙂

 5. bi helal olsun da benden, bi de osursaydın üzerine keşke.
  bunların koltuğun arkasına dizlerini dayayan modelleri de var, ki tam eline el bombası vermelik :p

 6. ben serviste (bizim servis O304) dizlerimi on koltuga dayiyorum, yeminle en ergonomik oturus o oluyor 🙂

 7. abi bu bi çeşit fordçuluk gibin bişe, ben sırtımda sürekli sizin dizinizi hissetmek zorunda mıyım arkadaş 🙂

 8. dizini hissetmeyen kızını hisseder,
  mi acaba?
  saçma oldu biraz.

 9. Git gide daha bi dayanılmaz oluyorlar, iğreniyorum tüm ben merkezli, bencil insanlardan. Bencilliğinde sınırı olmalı.

 10. dahi anlamındaki de’ler de ayrı yazılmalı 🙂

 11. ayrica bir bilgi olarak da, o koltuklarin arkasindaki ekran sistemlerini verdur’lar yapiyor resuk. istese iki saniyede goruntunu keserdi verdur…

 12. Sayke her gecen saniye seni daha cok seviyorum bu arada 🙂
  Ikimiz el ele verip bu odunlara dil bilgisi kurallarini ogretebiliriz 😀

 13. Bende tatile giderken tercih etmiştim sırf bu tv dalgasına ve peşpeşe starwars serisi vardı.süper olmuştu.
  Bu densizlikleri yapabilenlerin ayrı bir beyin gücü var.nasıl bir rahatlıktır anlaması güç.ulan ben yanımda ki adama kıçım,başım değmesin diye şekilden şekile giriyorum rahatsızlık veririz diye.

 14. – Hanimefendi, tabii hemen kaldiriyorum koltugu, yalniz bir ricam olacak, laptopunuzla isiniz bittiginde yarim saat odunc alabilir miyim? Fenerbasketi acmam lazim da, onu acip hemen geri veririm.
  – Hay Allah, hala acik degil mi Fenerbasket? Benim acil bir isim yok, buyurun hemen alin isterseniz.
  – Iste sosyal sorumluluk, iste asil insanlik. Tesekkurler Turkiye.

 15. Ve onu da beceremiyorum…
  “Ulan biz notebooksuzluktan Fenerbasket’i açamıyoruz, sen otobüste kullanıyorsun yezit” denerek kadına da saldırılabilirmiş. Mantıklı.

 16. bencillik kime göre neye göre? kovalıyoruz bişiler işte.

 17. Bizim sistemler böyle dandik değil. 🙂

  50-60 tane dvd var. Filmlerin telif hakları da ödenmiştir. Bilmem kaç tane mp3 var. 4 adet Tv kanalı var. Ayrıca sistemi açıp kapadıktan sonra kaldığın yerden devam etme özelliği var. Usb takılabiliyor. Kendi arşivine aşık olanlar, telefonu şarj manyağı yapmak isteyenler için birebir.

  Zaten bizim sistemler seçkin markalarda 🙂

Comments are closed.