Similar Posts

3 Comments

 1. Joe Starks’da bir miktar bunalim varsa Jordan yuzundendir. Sen de biraz rahat ol be John. Bak Magic’e anlatiyor mis gibi, Jordan soyle iyidir, boyle muthistir diye. Gerci adam AIDS belasindan kurtulmus, bir de sinir mi yapsin? Olmadi Starks, olmadi oyle…

 2. Esasında yazı yarım gitti. Okuldaki sınavlar, bir de perşembe cuma 38 saatlik uykusuz çalışmadan dolayı 🙂

  Yazıya şu eklenebilir. Ben her insanın dünya üzerinde bir kaderi olduğuna ve bunu uygulamaya çalıştıklarına inanırım. Bence Michael Jordan’ın da kaderi Dünya’ya basketbolu sevdirmekti. Gayet de başarılı oldu.
  Hiç Michael Jordan’ın bir gecelik kaçamak yüzünden evlenmek zorunda kaldığını kimler bilir. ya da ne kadar çok konuşulmuştur acaba. Esasında Ercan Güven olayları güzel açıklamış 7 Şubat’taki yazısında.
  Yusuf usta, beş kiloluk göbeği ile jübile yapıyor… İki şahane çalımla önünü boşaltıp 35 metreden bir çakıyor… Üst direkten dönüyor ama ben ve tribündeki herkes, kotra sereni gibi koca direğin gitar teline dönüp futbol virtüözüne verdiği son serenadı buğulu gözlerle dinliyoruz.
  O gün ne dediler biliyor musunuz?
  “Yakışıklılığı, çapkınlığı olmasa, kendine baksa, dünya yıldızıydı”!..
  Yahu Yusuf’u seyretmişsiniz; tadına varsanıza.

  Yıllarca Harun Erdenay kötü savunma yapıyor diye adamı basketboldan uzaklaştırdık. Anın tadına varmayı başaramıyoruz ne yazıkki.

  Michael Jordan’ın bu videosu ve ya videoları gençlerin basketbol gelişimleri için bence gerekli. Gitsinler aynı hareketi yapsınlar diye değil Zaten yapmaları pek kolay olmaz. O hırsı mücadeleyi alabilsinler d,ye. Bir top için, sahadaki arkadaşları için mücadele etmeyi bilsinler ve kendinden sonra gelecek, yetişecek bu ülkenin gençlerine yardımcı olsunlar.

 3. Sana yazıyı yazman için bir hafta süre verildi Fatik. Artık çok geç 🙂

Comments are closed.