Similar Posts

12 Comments

 1. DHA’dan buraya direk link çek yorulmazsın. 🙂

 2. werdure baskısı var üzerimde, rahatsızım. 🙂

 3. DHA ne alaka, anlamadım? Haber yalan mıymış? Doğan’ın kirli emellerinin sirayeti miymiş? Neymiş?

 4. Neye sasiriyorsunuz anlamiyorum ki ben sizi?

  Abicim bu AKP’nin kafa kadrosu, haklarinda klasor klasor hortumlama suclamalarindan kacmak icin mecliste dokunulmazlik zirhina siginmadi mi? Belediye baskani olan ayri sekil goturdu, burokrat kokenli olan ayri goturdu, eski milletvekili ayri bir sekil caldi cirpti. Ulan daha meclise girerken, daha ellerine yetkiyi almadan once haklarinda boylarinca dava dosyasi yok muydu?

  E adamlar alismislar bir kere. Goturmeden duramiyorlar. Ulkenin her yerini ele gecirdiler. Bakanliklarindan tut, yerel yonetimine, mulki amirliklerden tut, enerji piyasasina, kamu ihale kurumuna, bddk’ya, rtuk’e, universitelere, kisacasi akliniza gelebilecek heryere girdiler, oralari ele gecirdiler. Bir yargi kaldi, onun da eli kulaginda.

  E bu kadar sistemi ele geciren adam, memlekete demokrasi getirme sevdasiyla yanip tutusacak degil ya, kesesini doldurmaya bakacak. Daha bunlar hic, buzdaginin gorunen yuzu, hele bu RTE-DHA kavgasi az daha sursun, neler neler dokulecek goreceksiniz.

  Yesil fasizmin pesinde demokrasi oyunu buraya kadar sanirim…

 5. CHP’li belediyeye yolsuzluk operasyonu: 50 gözaltı
  12 Eylül 2008
  Ali Ekber ŞEN/MERSİN, (DHA)

  Mersin’de, CHP’li Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) ile TEDAŞ’ın taşeron firmalarına yönelik düzenlenen operasyonda yolsuzluk yaparak devleti zarara uğrattıkları iddiasıyla 50 kişi gözaltına alındı.

  Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, MESKİ ve TEDAŞ’ın abone açma ve kapama işlemlerini yürüten 2 ayrı taşeron firmanın sahte evrak düzenleyerek açma kapama yaptığı, yüklü miktardaki borçları rüşvet karşılığında düşürdükleri ihbarı üzerine harekete geçti.

  Adı açıklanmayan taşeron firmaları 6 ay takibe alan polis, bugün sabah belirlenen adreslere eş zamanlı baskın yaptı. Operasyonda, yolsuzluk yaparak devleti zarara uğrattığı ileri sürülen taşeron firma çalışanı 50 kişi gözaltına alınırken bir çok evrağa da el konuldu.

  Emniyet yetkilileri, zanlılar için 3 gün gözaltı süresi alındığını, operasyonun devam ettiğini, gözaltı sayısının artabileceğini belirtti.

 6. Pardon lan Chp ninkiler sayılıyor değil mi? 🙂

 7. Ahanda Chp yolsuzluğu var o zaman A.K. partisini eleştiremeyiz artık. Kendimize yeni bi uğraşı bulalım. Pokemon yetiştirelim.

  Ah Müjgan Ah…

 8. Yeni bir bakış açısı getireyim sana altar. İkisine de sokalım nasıl fikir? A pardon lan oylar chp yeydi demi valla çok pardon unutmuşum. 🙂

  At gözlüğü ne ki?

 9. werdure, her seferinde bu “bla bla bla, aa pardon hebe hübeleydi di mi?” kalıbını kullanmayalım istersen? Aaa pardon daha yaratıcı birşeyler yazamıyordun di mi? 🙂

 10. Yahu o değil de sağ tarafta “Feysbuk grubunun” reklamını yapmışsınız, merak edip tıkladım. Daha sonra gruba katılayaım bari dedim. ne göreyim? Seçmece usulü adam alıyormuşsunuz.

  Bu ne elitistliktir, bu ne seçkinciliktir.. Olmadı dea

 11. Ne oldu şimdi dea fikirleri mi çatıştırmış olduk 🙂

Comments are closed.